SCD'33 in derby niet langs SCP

  zondag 11 december 2011 | 20:11 | Laatst bijgewerkt op: zondag 11 december 2011 | 20:13

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
deest - De streekderby tussen SCD'33 en SCP uit Puiflijk - de nummers twee en drie op de ranglijst - eindigde in 2-2. Dat was een terechte uitslag in een bij vlagen hoogstaande partij voetbal.
Bij SCD viel Joost van Dinteren op door zijn grote werklust en zijn voetbalkwaliteiten. Aan de hand van de fręle middenvelder speelde de ploeg van Frans van Deinsen een van zijn betere wedstrijden van dit toch al succesvolle seizoen. SCD'33 vindt zichzelf terug op de tweede plaats van de ranglijst in de vierde klasse E. "Dat had ik ook niet kunnen denken toen ik aan deze klus begon", wist Van Deinsen, die een krappe selectie tot zijn beschikking heeft.

De thuisploeg kwam na vijf minuten op voorsprong door goudhaantje Nazim Ouamar die een voorzet van Robert Jilesen afrondde: 1-0.

Trainer Dick Wammes van de gasten bracht na rust Koen Jansen en dat bleek een gouden greep. Jansen zette zijn eerste balcontact meteen om in een doelpunt: 1-1.

Lang genoot SCP daar niet van. In de vijftigste minuut passte Ouamar op verdediger Andy Wennekes die de 2-1 binnenschoof.

De heerlijke treffer van Murat Ayhan betekende 2-2 en dat was verdiend voor de gasten. Ondanks het feit dat beide ploegen elkaar door en door kennen en zelfs regelmatig samen een biertje drinken, vielen er toch twee rode kaarten. Bij SCD kreeg Danny Stam rood voor natrappen en mocht invaller Eric Claassen van de gasten na zijn tweede gele kaart binnen een kwartier ook gaan douchen.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Bob,

Jij bent niet voor niets bij SCD weggegaan. Je maakte gewoon geen enkele kans meer in het eerste. Met mij in de basis wordt scd dit jaar zeker kampioen. Jij succes met het 3e!
Joost - 15-12-2011 | 18:17
Bij SCD lopen hele leuke spelers rond hoor.
Die voorhoede met R. van de Brink en W. Ebben is zeer sterk.

Maar kampioen worden ze niet. Vooral niet met Joost op het middenveld..
Bob van der Wielen - 12-12-2011 | 20:04
Bij deze is het kampioenschap in de 4e klasse E beslist !
Roy - 12-12-2011 | 13:18

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels