Flinke terugval van NEC

  zondag 29 januari 2012 | 22:20

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
NEC, eerder dit seizoen in actie tegen Hoogeveen. Archieffoto: Erik van 't Hullenaar.

NEC, eerder dit seizoen in actie tegen Hoogeveen. Archieffoto: Erik van 't Hullenaar.

SNEEK - De NEC-amateurs hebben de fraaie 5-0 overwinning van vorige week op Rigtersbleek geen vervolg kunnen geven. De Nijmeegse hoofdklasser ging zondag in Friesland met 2-0 onderuit tegen Sneek Wit Zwart.

Het contrast met de galavoorstelling van een week eerder was groot. De ploeg van trainer Fabian Krebbers kreeg nauwelijks kansen; slechts een handvol. De grootste mogelijkheid was in de eerste helft voor Tom Diebels. Hij kopte van dichtbij in de handen van de Friese doelman. Verder zorgde alleen zijn broer Gijs voor gevaar met een afstandsschot. De keeper liet de bal los, maar Vincent van Hees was te laat voor de rebound. NEC stond op dat moment al met 1-0 achter door een doelpunt van Freerk de Jong in de 28e minuut.

Na de openingstreffer trok Sneek zich ver terug, waardoor de wedstrijd zich veelal op het middenveld afspeelde. Juist in een fase dat NEC meer aanvallende accenten wilde zetten, viel de 2-0. Na 54 minuten was het andermaal De Jong die trefzeker was. Het bleek de genadeklap voor de ploeg van trainer Fabian Krebbers.

NEC heeft door het resultaat geen aansluiting gekregen met de middenmoot en blijft in de hoofdklasse C op de tiende plaats staan.

Uitslagen en standen



© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels