AWC stunt bij titelfavoriet

  zondag 29 januari 2012 | 22:26

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
AWC (groen-wit), eerder dit seizoen in actie tegen Alverna. Archieffoto: Eveline van Elk.

AWC (groen-wit), eerder dit seizoen in actie tegen Alverna. Archieffoto: Eveline van Elk.

GLANERBRUG - Eersteklasser AWC gaf zondagmiddag een passend vervolg aan de sterke reeks van voor de winterstop door Glanerbrug, één van de voornaamste titelkandidaten in de eerste klasse E, op eigen veld met 1-3 te verslaan.

De Wijchense ploeg liet de Twentenaren het spel maken en was gevaarlijk met snelle tegenstoten. Lennart Nieuwenhuis opende de score na een halfuur met een fraaie boogbal, die via de onderkant van de lat in het doel verdween.

Na de pauze verdubbelden de gasten al snel hun marge. In de 53e minuut haalde Boy Visser doeltreffend uit na een bekeken hakballetje van invaller Floyd Watson: 0-2. Uit een hoekschop van Rico Timmermans tekende Nieuwenhuis in de 72e minuut met het hoofd voor zijn tweede doelpunt en de 0-3.

In de slotfase moest de thuisclub met tien man verder, na de tweede gele kaart voor Joost-Foeke Bosma. Desalniettemin redde Kevin Spanjaard de eer.

AWC klom door de overwinning naar de vierde plaats en doet nog volop mee in de tweede periode.

Uitslagen en standen



© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Nec-er haha jaloers op die 2 velden en nieuwe kantine??

Tja kan best dat we verliezen maar dan staan we nog steeds boven alverna!!
Groene olifant - 25-02-2012 | 17:19
Groene Olifant.....wat zijn jullie bij AWC toch jaloers op Alverna, de schitterende accommodatie
en alles wat daar is opgebouwd. Ik hoop en verwacht dat Alverna die jaloezie a.s. zondag afstraft met een klinkende overwinning.
NEC,er - 22-02-2012 | 09:13
Alvernees,

Gezelligheid in de kantine bij Alverna.... Het is nog altijd gewoon een voetbalclub en geen kroeg al hoewel sommige " supporters" niet eens iets van de wedstrijd zien die noemen zich supporter.
Daarbij is het algemeen bekend dat er veel drugs gebruikt wordt in de kantine van alverna... waar gaat het over. Even voor de de duidelijkheid, Aalbers, de Wildt en Giesbers lopen niet weg blijven gewoon verbonden met de club maar niet hoe ze het jaren gedaan hebben. Maar je kunt niet ontkennen dat bij alverna alles is gekocht... tuurlijk is bij awc ook wat gehaald maar de intensie is ook om eigen inbreng te hebben. En daar is gewoon het bewijs van met de eigen jongens. Kijk wij snappen ook wel dat dat bij alverna niet kan als kleine dorp gemeente maar wij zijn nu eenmaal de grote broer van jullie en zal altijd zo blijven. Een goede fundament begint bij de jeugd
Groene olifant - 11-02-2012 | 10:08
hahahahahah goed om te zien dat de alvernees totaal niks weet van alverna en awc.

ik zal je ff met feiten om de oren slaan: Bij alverna spelers roy jacobs, engin dag, stefan gulbbels, dennis van bergen en rick hutting die hoger hebben gespeeld. Maar voor het goede vergeet je die..maakt niet uit.

en wie is bij awc aalbers???? wie is de Wild???? en geef een feiten als je zegt dat er een leegloop komt...

Als je er geen verstand van hebt kun je beter gaan tennissen!
Piet - 02-02-2012 | 21:51
beste piet
jammer dat je zoveel jalozie kent ten eerste alleen zoran en theon heeft hoger gevoetbald meer niet ???? anders noem ze maar eens en ten 2e ons club huis is velemalen mooier als bij jullie ,en geld dat roepen jullie meteen inderdaad bij ons word er betaalt maar bij jullie ook maar word alleen ontkent maar volgend jaar zal er denk ik niks meer betaald worden want alles loopt weg bij jullie AALBERS ,DE WILD<GIESBERS toch 3 grote jongens kwa geld en ook verschillende kleinere bij ons groeit het nog steeds in de sponserclub jammer he doen wij toch net iets beter!!!!!!!!!!!!! als jullie of de mensen zoeken de gezelligheid op daar gaat het club huis niet om 6 uur dicht!!!!!!!
alvernees - 02-02-2012 | 17:24

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels