TEC op karakter naar winst tegen RKJVV

  zondag 13 november 2011 | 22:09 | Laatst bijgewerkt op: zondag 13 november 2011 | 22:12

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Nehemia Sanaky (rechts) duelleert namens TEC. Sanaky zou later de winnende treffer binnen koppen. Foto: William Hoogteyling.

Nehemia Sanaky (rechts) duelleert namens TEC. Sanaky zou later de winnende treffer binnen koppen. Foto: William Hoogteyling.

TIEL - Het ging niet van harte, maar uiteindelijk trok TEC zondagmiddag - in de tweede klasse F (Zuid 1) - toch aan het langste eind tegen RKJVV uit Den Bosch. Met dank aan Albert van Velsen. De 39-jarige routinier schoot zijn ploeg in de slotfase met een harde volley naar de overwinning.

De koploper in de tweede klasse F had het zwaar met de nummer vier van de ranglijst. De Bosschenaren gaven meer dan waardig partij, al had TEC wel een technisch overwicht. Maar ondanks dat optische overwicht, was de ploeg voor het doel nauwelijks gevaarlijk. Daarom greep de technische leiding van TEC vijf minuten voor rust in. Achterin werd omgeschakeld naar één op één en Van Velsen kwam als tweede spits voorin te spelen.

De druk van TEC werd groter, maar het doelpunt viel aan de andere kant. Bij een snelle uitval knalde Johan Eerhart een volley van dertig meter achter de kansloze Jan Schimmel: 0-1. Met Danny van Binsbergen voor Sven van Ingen probeerde TEC de schade te repareren. Lang leek dat niet te lukken en waren de beste kansen voor de bezoekers. Mervin Idoe slaagde er zelfs in voor een leeg doel over te schieten.

In het laatste kwartier sloeg TEC toch nog toe. Seref Kaya bereikte Joël Sanaky. Diens voorzet werd door zijn broer Nehemia fraai in de bovenhoek gekopt: 1-1. Vijf minuten later besliste Van Velsen de wedstrijd. Hij controleerde een hoge bal van links niet al te best, maar de routinier kreeg van een weifelende RKJVV-defensie alle kans om alsnog uit te halen: 2-1.

Uitslagen en standen



© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Rkjvv was beter dan TEC kreeg de betere kansen..Kwa TEchnisch was TEc ook niet de betere...alleen maar lange ballen ? noem je dat technisch...wat i kzo heb gezien weet i khonder procent zeker dat TEC geen kampioen word in deze klasse..
Chefke - 15-11-2011 | 10:06
Leuke ploeg Tec veel persoonlijke kwalieteiten allen wat mij verbaasde ik dach dat Hanky trainer was maar volgnes mij is hij meer leider en mag de trainingen verzorgen samen met Anton Geurts als Gery Vink er niet is zag Hanky als een dood vogeltje in de Dug Out terwijl Gery alles regelde dit verdient Hanky niet bestuur geeft Hanky echt de kans maar gebruik deze jonge niet, ook bij Tricht doet hij het goed,trouwens Gery Vink is wel top als ik zie hoe Tec na de rust weer op de rails zet.

Tec veel succes op naar het kampioensschap
Peter Paardekoper - 14-11-2011 | 15:27

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels