Theole wint simpel van Oisterwijk

  zondag 13 november 2011 | 22:10

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Ramon van Soelen (tweede van links) duelleert om de bal voor Theole. Niels van de Koppel (links) biedt rugdekking. Archieffoto: Raphaël Drent.

Ramon van Soelen (tweede van links) duelleert om de bal voor Theole. Niels van de Koppel (links) biedt rugdekking. Archieffoto: Raphaël Drent.

OISTERWIJK - In de tweede klasse F (Zuid 1) won Theole zondagmiddag in Oisterwijk tegen de lokale voetbalclub van die naam: 1-3. De Tielenaren blijven door het resultaat meedraaien in de top van de ranglijst en volgen op drie punten van lijstaanvoerder en stadsgenoot TEC.

De Tielenaren speelden een sterke eerste helft. Anass Lahnine, Jesse Wattimury en Ramon van Soelen hadden de ploeg op voorsprong moeten zetten, maar misten het doel op een haar na.Halverwege de eerste helft werd het alsnog 0-1 via een treffer van Lahnine.

Vijf minuten later zat Theole op rozen. Oisterwijk leed balverlies en Van Soelen pikte de bal op. Van ruim twintig meter liet hij de doelman kansloos: 0-2. In de extra tijd zette Oisterwijk de eerste gevaarlijke aanval op. Het betekende meteen de 1-2. Veel verder kwam de thuisploeg niet, want vijf minuten voor tijd besliste Lahnine het duel met een fraaie treffer.

Uitslagen en standen



© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Dit jonge team doet het buiten verwachting goed (tot nu toe). Echt knap. Denk dat er geen 1 elftal binnen deze afdeling is met zo'n laag gemiddelde leeftijd. Had dit echt niet verwacht. Ga zo door mannen.
hugo stam - 14-11-2011 | 17:28

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels