Orion spoelt Europese kater weg bij SSS

  zaterdag 21 januari 2012 | 21:25 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 21 januari 2012 | 21:26

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
BARNEVELD - De volleyballers van Langhenkel Orion hebben de teleurstelling van de Europese uitschakeling weggespoeld met een 3-0 zege bij SSS. De Doetinchemmers wonnen zaterdag in Barneveld ook hun elfde wedstrijd in de A-league.
Coach Joël Banks van Orion: "Het spel was soms niet zo netjes verzorgd maar we hebben gedaan wat we moesten doen; zorgen dat je snel in drie sets wint. Alleen het resultaat telt."

Orion werd donderdag Europees uitgeschakeld in het Estse Tallinn en was de vrijdag kwijt met reizen. Banks: "Dat is pittig maar deze ploeg is professioneel genoeg. We hebben nu wel snel de knop om kunnen zetten met de zege bij SSS. Alles staat nu weer in het teken van de competitie en de beker."

SSS-Orion 0-3 (21-25, 20-25, 20-25)

Meer over SSS-Orion in de maandagkrant.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels