ELST - Leo Dobrotvorski zal voorlopig de trainingen bij EZPC op de donderdag verzorgen. De oud- coach van de Elster waterpoloëers neemt de honneurs waar voor coach Alex Mons, die vanwege werkzaamheden alleen in het weekend beschikbaar is.
Dobrotvorski stond afgelopen donderdag voor het eerst weer voor de groep. Toeval of niet, de laagvlieger de eerste districtsklasse boekte in Hengelo prompt een overwinning tegen WS Twente 3: 11-8.
"Ik weet niet of we al van een Leo-effect kunnen spreken, maar feit is wel dat hij een flinke donderspeech heeft gehouden", vertelde aanvoerder Niels Beekhuizen. "En die heeft zijn effect niet gemist. Waar we de afgelopen weken vooral heel slap speelden en daardoor wedstrijden verloren, zijn we er tegen Twente vol ingevlogen."
Dat had een stevig en fysiek duel tot gevolg en drie winstpunten voor EZPC. "Een paar weken geleden hadden we dit soort wedstrijden ook verloren, maar we hebben eindelijk collectief de knop omgezet", vond Beekhuizen, die zelf vier keer scoorde. Björn Mom (3), Coen Riemslag (2), Teun van Oijen en Herman Geurts maakten de overige doelpunten. Periode- standen: 2-1, 3-3, 2-3, 1-4
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.























