Marco Borsato wil huid in GelreDome duur verkopen

  maandag 12 oktober 2009 | 15:19 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 14 oktober 2009 | 10:36

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Om videos te bekijken, heeft u flash nodig. Klik hier om de laatste versie te downloaden.
Marco Borsato maandagochtend in GelreDome. foto: Marina Popova

Marco Borsato maandagochtend in GelreDome. foto: Marina Popova

ARNHEM - "We zullen onze huid duur verkopen, de bezoekers krijgen een douche van hits over zich heen", zegt Marco Borsato over de twee concerten die hij volgende week met collega-artiesten houdt in GelreDome.

Met zijn Symphonica in Rosso en Wit Licht concerten vierde hij triomfen in het Arnhemse stadion. Nu is hij in de stad om geld bijeen te zingen voor de twee Symphonica in Rosso concerten van Diana Ross, die voor vrijdag en zaterdag gepland staan. Door het faillissement van Borsato's bedrijf The Entertainment Group zou het concert van de Amerikaanse ster anders niet door kunnen gaan. "We hebben een korte voorbereidingstijd gehad", zegt Borsato. "We hebben moeten improviseren. Maar mijn publiek is een constant en heel hoog niveau van me gewend. Dat krijgt het ook nu. De muzikaliteit zal eraf spatten."

Dinsdag in de krant de rest van het interview met Marco Borsato.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Inderdaad.....hij verkoopt z,n huid heel duur.....weet je wel wat een kaartje kost ?
G. Louter - 14-10-2009 | 17:20
@Senior
Hahahaha, scherp grapje.

Toch vind ik dat ie niet kan zingen maar ik gun 'm z'n succes toch wel. Hij had ook op de bank kunnen blijven zitten.
Alleen balen van die parkeer- en file-overlast maar weer....zucht.
Pol - 13-10-2009 | 16:28
was door omstandigheden nog niet eerder in staat om kaartjes te kopen, maar heb net nog tickets kunnen kopen bij SEE ticket.
Marco, ik ben erbij hoor. gezellig, heb er zin in, net als je voorgaande concerten in gelredome, zal ook dit weer een feestje worden.tot woensdag dan maar..
riekkie - 13-10-2009 | 15:13
ga toch zeker geen geld uitgeven om

-. een overgewaardeerd "zanger" te horen zingen
-. door wanbeleid van anderen het mogelijk te maken dat concerten door gaan
-. op welke wijze dan ook zakken te vullen van ............


ik wordt zo moe, zo hondsmoe van deze man.

kijk nu al uit naar de files :(
Margaretha - 13-10-2009 | 10:24
Een douche van hits over je heen? Een reden te meer om daar in ieder geval NIET heen te gaan. Zingen kan hij sowiesoniet. En dan op het podium met tranen in de ogen om begrip vragen voor zijn toestand als toegift? Nee,dank je. En hij voelde zich toch meer Italiaan dan Nederlander heb ik wel eens gehoord in een intervieuw. Nou, mooi opdonderen dan.
koos - 13-10-2009 | 08:06

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels

Video archief