Robert Gesink trots op eigen bult in Aalten

  zaterdag 31 oktober 2009 | 16:47 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 31 oktober 2009 | 22:31

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Om videos te bekijken, heeft u flash nodig. Klik hier om de laatste versie te downloaden.
Robert Gesink en zijn vriendin Daisy op de Gesinkbult in Aalten. foto Theo Kock

Robert Gesink en zijn vriendin Daisy op de Gesinkbult in Aalten. foto Theo Kock

AALTEN - De Achterhoekse wielerheld Robert Gesink drinkt samen met zijn vriendin Daisy een glaasje champagne, onder het bordje in Aalten waarop staat 'Robert Gesinkbult'. Gesink onthulde het bordje zaterdag zelf.

De bult is op de Ringweg N318, begint ter hoogte van het tankstation en loopt door tot aan de watertoren ter hoogte van de Romienendiek. Aan beide zijden van de bult hangt een spandoek, waardoor het niet te missen is dat de bult naar Gesink is vernoemd. Ook staat er een officieel bordje met de naam van de bult erop.

De 23-jarige Aaltenaar is trots op de benoeming. "Tijdens Olympia's Tour heette de bult al even zo, maar dat 'ie nu permanent naar mij vernoemd is, is natuurlijk heel erg leuk", reageert de populaire Achterhoeker.

Veel wielerfans waren afgekomen op de onthulling van de bult, evenals wielercoryfeën als Rabobank-wielerploeg directeur Harold Knebel en oud-wielrenner en Grollenaar Tristan Hoffman, in 1992 Nederlands wielerkampioen en tegenwoordig ploegleider van Team Columbia. foto Theo Kock

Lees in De Gelderlander van maandag 2 november een uitgebreid verslag over de onthulling van de 'Robert Gesinkbult' in Aalten.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels

Video archief