Mantelzorgdag: éven alles vergeten

Auteur: door Hai Voeten |   dinsdag 10 november 2009 | 14:44 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 10 november 2009 | 16:40

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Om videos te bekijken, heeft u flash nodig. Klik hier om de laatste versie te downloaden.
Carla Neuteboom geniet van haar pedicure door Angela van den Heuvel tijdens de dag van de mantelzorg bij het Maaswaal College. foto Eveline van Elk

Carla Neuteboom geniet van haar pedicure door Angela van den Heuvel tijdens de dag van de mantelzorg bij het Maaswaal College. foto Eveline van Elk

WIJCHEN - In de praktijkruimte van de vmbo van het Maaswaal College aan de Oosterweg in Wijchen zijn deze dinsdag zes tafels ingericht als pedicuresalon. Zeventien gasten ontvangen de vmbo-jongens en -meisjes voor hun vak zorg en welzijn op de dag van de mantelzorg. Zestien vrouwen en een man nodigde Luciënne Smals van de Stichting Welzijn Ouderen uit.


Mantelzorgster Roos Meijer uit Wijchen geniet van de verwenochtend. " Ik werk al 17 jaar als vrijwilliger in de Orangerie in Nijmegen. Daarmee begon ik toen mijn ouders niet meer leefden. Dit is echt een keer fijn."

Ook Carla Neuteboom (61) laat zich graag verwennen. "We hebben vier volwassen kinderen. Drie van hen hebben een spierziekte. Ikzelf trouwens ook. Op zo'n dag als vandaag kunnen mijn man en ik een keer alles vergeten en gewoon genieten.

In De Gelderlander van woensdag een verdlag van de dag van de Mantelzorgers in Wijchen

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels

Video archief