Provincie Gelderland staakt verzet tegen 130 kilometer per uur

  vrijdag 10 februari 2012 | 15:11 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 10 februari 2012 | 18:30

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ARNHEM - Het Gelders college van Gedeputeerde Staten (GS) verzet zich niet langer tegen de verhoging van de maximumsnelheid naar 130 kilometer per uur.
Het college steunt het Nijmeegse verzet tegen de verhoging van het maximum op de A73 evenmin. Daarmee neemt het huidige college, dat gevormd wordt door VVD, CDA, PvdA en D66 afstand van het vorige, dat bestond uit CDA, PvdA en ChristenUnie. Dat college stuurde een jaar geleden een brief naar minister Schultz waarin het juist met kracht protesteerde tegen de verhoging van de maximumsnelheid. GS noemden toen de maatregel geldverspilling.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
10 km waar praat je over een weezenhof bewonwer???????????
pat - 11-02-2012 | 23:47
@@Klaasje1 - 11-02-2012 | 10:16
"En ga jij deze rechtse hobby dan betalen? je noemt het wel links gezanik maar vergeet wel even te melden dat 10km harder rijden 130 miljoen gaat kosten en dan durf jij het links gezanik te noemen?"

Wat klets je nou. Heb je nog niet bedacht dat harder rijden de opbrengst van brandstofaccijnzen zal verhogen? En dat het een stimulans is voor het garagebedrijf. Die 130 miljoen worden met gemak terugverdiend.
stekel123 - 11-02-2012 | 10:47


Uit welke duim verzin je deze onzin? je linker of rechter duim Stekeltje?

Denk je rechterduim!

Erg makkelijk redeneren wat je doet maar je vergeet wel even te melden dat dit de kosten door de fijnstof- vervuiling gaat leiden tot meer zorguitgaven..moet ik nog even doorgaan? je redenatie dat dit een stimulans voor de garagebedrijven is..haha nog simpeler dan simpel die redenatie..je vergeet even dat de premies daardoor ook weer omhoog gaan en wie betaald dit? moet ik je dit uitleggen of dringt dit door in je lege hersenpan?
Leuk dat je het opneemt voor Klaasje maar doe dit dan wel met feiten en niet met je huidige simpele redenatie
@SimpeleStekeltje123 - 11-02-2012 | 12:32
@@Klaasje1 - 11-02-2012 | 10:16
"En ga jij deze rechtse hobby dan betalen? je noemt het wel links gezanik maar vergeet wel even te melden dat 10km harder rijden 130 miljoen gaat kosten en dan durf jij het links gezanik te noemen?"

Wat klets je nou. Heb je nog niet bedacht dat harder rijden de opbrengst van brandstofaccijnzen zal verhogen? En dat het een stimulans is voor het garagebedrijf. Die 130 miljoen worden met gemak terugverdiend.
stekel123 - 11-02-2012 | 10:47
Verstandig, die 130 is prima voor de economie!
Merlijn - 10-02-2012 | 18:50

130 miljoen aan kosten noem jij goed voor de economie? hoe belachelijk kun je overkomen Merlijn
Weleens berekend wat dat scheelt 10km harder rijden? google gebruiken en dan hoor ik je wel weer..te simpel je reactie Merlijn..toevallig familie van Klaasje1?
Duncan - 11-02-2012 | 10:19
We moeten niet met deze staten leden een staat een staat willen. Het is democratisch beslist door de tweede kamer. Hou dus op met dat linkse gezanik.
Klaas 1 - 10-02-2012 | 18:51


En ga jij deze rechtse hobby dan betalen? je noemt het wel links gezanik maar vergeet wel even te melden dat 10km harder rijden 130 miljoen gaat kosten en dan durf jij het links gezanik te noemen? klaasje toch je weet van gekkigheid niet wat je moet melden om "populair" over te komen..zoek een hobby en ik weet er 1: je verdiepen in feiten en niet domweg alles wat "rechts" is verdedigen en net als je blonde leider vaak met gelul en onzin..wederom te simpel Klaasje
@Klaasje1 - 11-02-2012 | 10:16

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels







In het Lente-akkoord worden de lasten vooral op de werknemers afgewenteld.