Real verliest 68,5 miljoen op Nederlanders

  donderdag 02 september 2010 | 14:08 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 02 september 2010 | 18:45

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Rafael van der Vaart in het shirt van Real Madrid. ANP

Rafael van der Vaart in het shirt van Real Madrid. ANP

Ruud van Nistelrooij (R), Wesley Sneijder (L) en  Arjen Robben an een wedstrijd van Real. ANP

Ruud van Nistelrooij (R), Wesley Sneijder (L) en Arjen Robben an een wedstrijd van Real. ANP

1/2
start playing the slideshow

MADRID - Real Madrid heeft fors verlies geleden op de zes vertrokken Nederlandse spelers. Rafael van der Vaart, Royston Drenthe, Ruud van Nistelrooij, Wesley Sneijder, Arjen Robben en Klaas-Jan Huntelaar kostten de Madrilenen 127,5 miljoen euro.

Hun vertrek leverde de club 'slechts' 59 miljoen euro op, een verlies van 68,5 miljoen euro. Dat rekende de Spaanse krant El Mundo Deportivo uit.

Met de verhuur van Drenthe aan Hercules Alicante en de transfer van Van der Vaart naar Tottenham Hotspur kwam dinsdag een eind aan het Nederlandse tijdperk in Madrid. Eerder trok Robben naar Bayern München, Sneijder naar Internazionale, Van Nistelrooij naar Hamburger SV en Huntelaar naar AC Milan. Laatstgenoemde speelt inmiddels bij Schalke 04.

Het zestal kwam naar Real onder het bewind van Florentino Perez. Onder zijn opvolger Ramon Calderon werden de Nederlanders echter stuk voor stuk weggewerkt. De krant El País meent dat de 'Koninklijke' met de verkoop van Van der Vaart een risico neemt. Met Mesut Özil (21) en Sergio Canales (19) heeft de club achter de tot december geblesseerde Kaká volgens El País wel erg jonge vervangers centraal op het middenveld.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ja en die gekken fratsen komen steeds meer deze kant op, kijk maar wat er in Arhem loos is. En dit gebeurt in een tijd dat het gros van de gewonen man of vrouw nog geen kaartje kunnen kopen, cq betalen zie Ajax, Het wordt echt hoogste tijd dat de politiek hier een einde aan gaat maken.

groet, v gradus
gradus - 02-09-2010 | 21:34
"Het zestal kwam naar Real onder het bewind van Florentino Perez. Onder zijn opvolger Ramon Calderon werden de Nederlanders echter stuk voor stuk weggewerkt."

Precies andersom dus.
Gaby - 02-09-2010 | 15:39

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels