KALKAR/ DOETINCHEM - Oost-Gelderse bedrijven die op de agrarische sector zijn gericht, zijn positief over de plannen van de organisatie de agrarische beurs GreenLive uit te breiden.
Volgend jaar wil de organisatie de huidige beursoppervlakte van 4.800 vierkante meter verdubbelen door de bouw van een extra permanente hal bij Wunderland in het Duitse Kalkar. Een goede zet, menen enkele Oost-Gelderse bedrijven die met een stand op de beurs zijn vertegenwoordigd.
"Wij hebben veel klanten in het Rijnland", zegt Wim Buevink van Wopereis Staalbouw uit Doetinchem. En innovatiebedrijf Hanskamp Agrotech uit Zelhem en zonnepanelenleverancier Durasolar uit Didam zien in een uitbreiding van de beurs meer mogelijkheden hun afzet op de Duitse markt te vergroten.
De agrarische vakbeurs - net over de grens bij Netterden - opende dinsdagmiddag haar poorten. De belangstelling voor de beurs waarop fabrikanten en toeleveranciers op het gebied van veehouderij, akkerbouw, staltechniek en energie zich presenteren was groot.
De beurs is woensdag voor de tweede en laatste dag geopend van 14 tot 22 uur.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

















