STEENDEREN - Love, Peace & Joy. Dat is de naam van het nieuwe kinderkledingmerk dat Ellen Das en Paul Huizinga uit Steenderen zijn begonnen.
Een collectie kinderkleding met truien met vintage uitstraling en retro-opdruk, geïnspireerd op de jaren '60 en '70 van de vorige eeuw. "De jaren van flowerpower en Woodstock, vandaar ook de naam", legt Ellen Das uit.
De collectie bestaat onder meer uit shirts met de opdruk van een drumstel of langspeelplaat, de tekst 'Let love rule' of gewoon de merknaam van het nieuwe label op de borst.
De kleding is verkijgbaar in de maten 92 (tussen 1 en 2 jaar oud) tot en met 176 (12 tot 14 jaar oud) en wordt uitsluitend verkocht vanuit de online webshop. Van de opbrengst van elk verkocht kledingstuk wordt 5 euro gedoneerd aan de stichting Doe een Wens.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

















