DINXPERLO - Het sportpark van Sportvereniging Dinxperlo (SVD) wordt tijdens de zomerstop van 2012 gerenoveerd. De kleed- en wasruimtes worden aangepakt door bouwbedrijf Klomps en installatiebedrijf Kuiper. Aalten trekt er 90.000 euro voor uit.
Zie ook:
Dat de renovatie er komt, is te danken aan de rechter. SVD en de gemeente zijn al geruime tijd in conflict over de hoogte van de huur van het park, eigendom van de gemeente. Die wil de huurprijs gelijktrekken met de huren van andere sportclubs, maar SVD houdt vast aan contracten uit 1977 en 1978.
Die contracten van SVD met de toenmalige gemeente Dinxperlo stellen dat de huur vaststaat en alleen wordt geïndexeerd. Als gevolg daarvan betaalde SVD in 1985 1.536 euro aan huur en in 2008 3.169 euro.
De gemeente en SVD besloten de rechter te laten uitmaken wat een redelijke huurprijs is voor het gebruik van het sportpark. De rechter wil daar wel een uitspraak over doen, maar vindt dat de accommodatie eerst moet worden opgeknapt.
In februari doet de rechter een uitspraak over de hoogte van de huur. De raad moet nog een oordeel geven over de 90.000 euro. Dat gebeurt op 24 januari.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties













