Henrik Jäger van Wagner Pizza en Marcus ten Zijthoff en Hendrik Jan de Mari van de Feestfabriek bezegelen het hoofdsponsorschap voor de Zwarte Cross. foto Wagner
LICHTENVOORDE - De Duitse pizzagigant Wagner is in 2012 de hoofdsponsor van het festival Zwarte Cross in Lichtenvoorde. Dat hebben het bedrijf en Zwarte Cross-organisator de Feestfabriek bekendgemaakt.
Zie ook:
De pizzafirma verwacht in de drie dagen dat het festival wordt gehouden (20 tot en met 22 juli 2012), zo'n dertigduizend pizza's te verkopen. Dat aantal is volgens een woordvoerder van het bedrijf gebaseerd op de verkoopaantallen van pizza's op eerdere edities van de Zwarte Cross.
Het hoofdsponsorschap van Wagner houdt onder meer in dat op verschillende plekken op het terrein pizzaslices van Wagner te verkrijgen zijn. Dat betekent ook dat de samenwerking met de vroegere pizzaleverancier New York Pizza niet wordt voortgezet.
Verder kunnen er kaartjes worden gewonnen bij de aankoop van een Wagner-product in de supermarkt. Ook wordt er gedacht aan de plaatsing van een uitgebreide pizzahut op het terrein.
Hoeveel geld er met het hoofdsponsorschap is gemoeid, is niet bekendgemaakt.
Wagner is naast Grolsch de tweede hoofdsponsor van het festival. De Zwarte Cross is daarnaast in gesprek met nog twee hoofdsponsors.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.


Sorteer reacties













