De via verloting verlopen aanbesteding voor de renovatie van de Aladnahal is voor de ondernemers in Aalten en Dinxperlo de bekende druppel geweest. foto De Gelderlander
AALTEN/ DINXPERLO - De Industriële Kring Aalten Dinxperlo (IKAD) is ontevreden over het aanbestedingsbeleid van de gemeente Aalten. Bij recente aanbestedingen zouden alleen bedrijven van buiten de gemeente aan de gestelde eisen hebben voldaan.
In navolging van het CDA gaat er een brief naar het college van burgemeester en wethouders.
Wat het IKAD betreft is de aanbesteding voor de Aladnahal in Aalten de bekende druppel geweest. Via loting is de aannemer voor de verbouwing van de sporthal aangewezen.
"Dán ga je wel erg gemakkelijk voorbij aan de gemeentelijke bedrijven", reageert IKAD-voorzitter Koos Nederlof. "We hebben hele goede bouwbedrijven in het Dinxperlose en Aaltense. Het is te gek voor woorden, zeker nu de bouw in zwaar weer zit."
Meer lezen over het aanbestedingsbeleid van de gemeente Aalten?
Kijk in onze papieren krant - regio Achterhoek van vrijdag, 20 januari 2012- of in onze betaalde online krant (LET OP - dit is online tot 11 dagen na publicatie mogelijk).
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.


Sorteer reacties













