Een doorstart van het failliete bedrijf Klimtechniek in Doetinchem is van de baan. archieffoto De Gelderlander
DOETINCHEM - Een doorstart van het failliete bedrijf Klimtechniek in Doetinchem is van de baan. In totaal werkten er veertig mensen bij de trappenfabriek, die nu hun baan kwijt zijn. "Ik zie op dit moment geen mogelijkheden voor een doorstart van Klimtechniek", zegt curator Tian Herstel.
Zie ook:
Er waren meerdere belangstellenden voor een overname van het bedrijf dat metalen trappen en balustrades maakt. "Maar het is er niet van gekomen dat we daadwerkelijk om tafel zijn gegaan voor een overname."
Klimtechniek Holland ging maandag 16 januari failliet nadat het zelf het bankroet had aangevraagd. Het personeel had al vanaf december geen loon meer ontvangen. Ook bleek later dat het bedrijf geen pensioen meer had afgedragen sinds oktober 2010.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.


Sorteer reacties













