Welzijnswerk trekt zich terug uit de Westhoek

maandag 08 februari 2010 | 17:22 | Laatst bijgewerkt op: maandag 08 februari 2010 | 17:28

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

WINTERSWIJK - De stichting Welzijn Winterswijk stopt met de Westhoek, het onderkomen van het wijkwerk aan de Wielewaalstraat.

Het welzijnswerk maakt plaats voor de praktijkschool, die wil uitbreiden.

Directeur Han van de Laar van de stichting Welzijn Winterswijk zoekt nog een oplossing voor de ruimtebehoefte van allerlei groepen. "We hebben twee wijksteunpunten, de Westhoek en de Oosthoek, maar de gebiedsgebonden werkwijze is losgelaten. Dan is het ook wel handig als de wijkwerkers bij elkaar zitten, op twee locaties is sprake van versnippering."

Zie verder de Gelderlander van dinsdag 9 februari

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Wat een slechte zet. Wijkwerk is niet voor niets Wijkwerk. Dan kun je het net zo goed gemeentewerk noemen. Ik ben benieuwd wat de andere politieke partijen ervan vinden, maar de SP zal hier tegen in verweer gaan.

Marco Mulder
voorzitter SP Winterswijk.
Marco Mulder - 08-02-2010 | 19:53

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels

Koos Kuiper stapt op

Koos Kuiper heeft ervoor gekozen niet in de Doetinchemse gemeenteraad zitting te nemen, hoewel hij wettig gekozen is. Wat vindt u daarvan?