Het Simonsplein in Doetinchem is op deze foto leeg, maar zal tijdens het Stadsfeest bomvol staan. archieffoto Jan van den Brink
DOETINCHEM - Voor het muziektheater en rockconcert The Wall door Musical Productions Gelderland (MPG) wordt het Simonsplein op de woensdagavond van het Stadsfeest afgesloten. Bezoekers betalen tien euro entree.
Zie ook:
The Wall wordt uitgevoerd door band, koren en symfonisch orkest met meer dan honderdvijftig muzikanten en acteurs uit de regio. MPG-regisseur Jasper Korving heeft een bewerking gemaakt van het originele studioalbum uit 1979 en de door Alan Parker geregisseerde film uit 1982.
Gerben Kruisselbrink dirigeert het meer dan veertig leden koppen tellende band en orkest. Kimberley Arends neemt de leiding over de choreografie.
The Wall is muziektheater en rockconcert tegelijk en is de aftrap van het Stadsfeest Doetinchem.
Het is voor het Stadsfeest de eerste keer dat publiek betaalt voor een evenement. Dat het Simonsplein wordt afgesloten, gebeurt ieder jaar tijdens de Dancetour.
Dat is een gratis toegankelijk evenement voor voornamelijk jongeren dat afgesloten wordt om de veiligheid te kunnen garanderen.
Nu dus ook voor een betaalde voorstelling. "Voor dat tientje krijgen mensen een prachtig orkest te horen en zien", aldus Korving.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.


Sorteer reacties













