DOETINCHEM - Ondanks pogingen om een faillissement af te wenden, viel maandag definitief het doek voor Dales Sanitair uit Doetinchem. Volgens curator Vincent Jongerius zijn er een aantal overname-kandidaten voor het Doetinchemse bedrijf. „We proberen zo snel mogelijk een doorstart te maken, maar dit soort processen hebben tijd nodig”, zegt Jongerius.
Om hoeveel overnamekandidaten het gaat en wie het zijn, wil hij niet zeggen. Volgens de curator heeft Dales te maken gekregen met de slechte omstandigheden in de bouw. „Met zekerheid is dat niet vast te stellen, maar mijn voorlopig conclusie is dat Dales de dupe is geworden van de bouwcrisis.”
Dales Sanitair heeft naast Doetinchem vestigingen in Nijmegen, Tilburg en Utrecht. In totaal werken er 120 mensen bij het bedrijf van wie tussen de 60 en 70 bij de hoofdvestiging in Doetinchem.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties













