DOETINCHEM - „We zijn begonnen als schoolband met jongens die allemaal van classic rock van artiesten als the Who en Bryan Adams houden”, vertelt Stijn Ebbers, zanger van de band Flux.
Eigenlijk was hij drummer, maar er waren nog twee gegadigden die ook wilden drummen. Eigenlijk zat de band met een
Luxeprobleem: de jongens bespelen allemaal een of meer instrumenten. Zo speelt bassist Niels Peters ook toetsen, en noemt hij gitarist Jelle Verweij een natuurtalent: „Geef hem een instrument en hij speelt erop. En Ivo vind ik wel een conservatoriumklant, al geloof ik niet dat hij dat gaat doen. En als we gaan studeren blijven we wat mij betreft gewoon doorgaan.”
De band bestat verder uit Ivo Nas (sologitaar) en Jelle Kooijman (drums).
Oorspronkelijk bestond de band uit zes mannen, maar gitarist Toine van Elten koos voor een andere school. „Maar hij speelt af en toe nog mee als gastgitarist.”
„Omdat ik zingen ook leuk vond ben ik dat maar gaan doen”, lacht Stijn, die al vijf jaar zijn stembanden oefent bij Musical Producties Gaanderen.
Afgelopen zomer schitterde hij nog in The Wall, als de jonge Pink.
Video: Flux speelt op het Stadsfeest in Doetinchem:
Meer lezen over de band Flux?
Kijk in onze papieren krant - regio Achterhoek van vrijdag, 9 december 2011- of in onze betaalde online krant (LET OP - dit is online tot 11 dagen na publicatie mogelijk).
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties











