ARNHEM - "Ik kan er niet bij dat dit is gebeurd. Maar het bedrijf moet verder." Dat zegt Paul van Sliedrecht, die bij stadion GelreDome in Arnhem de functie van directeur heeft overgenomen, nu Jasper van Amstel is weggevallen
Zie ook:
- Rechtszaak GelreDome-directeur gaat verder in Arnhem
- Deal GelreDome Arnhem en Live Nation hangt nog op details
- Verbijstering na arrestatie baas GelreDome Arnhem om doodslag
- Directeur GelreDome Arnhem vast voor dodelijke mishandeling van zijn vrouw
- Radiostilte over dood echtgenote directeur GelreDome Arnhem
Van Amstel is op 1 december gearresteerd op verdenking van moord danwel doodslag van zijn echtgenote Friederieke Warburg. Hij heeft zijn vrouw zo zwaar mishandeld dat ze aan de gevolgen overleed.
Van Sliedrecht is een dag later al door het stichtingsbestuur van GelreDome, onder leiding van Marius Prins, gevraagd om in te springen. "Toen was duidelijk dat Jasper van Amstel voorlopig niet zou terugkomen", zegt Van Sliedrecht.
Hij was al eerder (van 2001 tot 2004) directeur van GelreDome en had sindsdien zitting in het stichtingsbestuur. "Ik heb het gedaan omdat ik de mensen hier niet in de steek laten, we hebben met z'n allen tien, elf jaar aan GelreDome gewerkt."
Van Sliedrecht doet het graag, maar zit met gemengde gevoelens. "Ik heb het nog niet verwerkt. Ik kende het gezin heel goed, heb elf jaar met Jasper van Amstel samengewerkt. Voor de kinderen van Jasper en Friederieke is dit verschrikkelijk."
Voor het volledige interview met tijdelijk GelreDome-directeur Paul van Sliedracht
Kijk in onze papieren krant - editie Arnhem van woensdag, 14 december 2011- of in onze betaalde online krant (LET OP - dit is online tot 11 dagen na publicatie mogelijk).
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties














