Bejaarde man uit Ede rijdt in op vrachtwagen op A12

  woensdag 28 december 2011 | 11:44

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: Martin de Jongh

Foto: Martin de Jongh

ARNHEM - Een 82-jarige man uit Ede is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een verkeersongeval op de afrit van de rijksweg A12 richting het Velperbroekcircuit.

De man kwam rond kwart over één uit westelijke richting aanrijden en had een vrachtauto (bestuurd door een 39-jarige man uit Eindhoven) die voor hem reed te laat in de gaten. Resultaat was dat de Edenaar de vrachtwagen van achteren aanreed.

De man moest door de brandweer uit zijn auto worden bevrijd, waarna hij met de ambulance over werd gebracht naar het Rijnstateziekenhuis in Arnhem.

Het ongeval veroorzaakte file op de A12 in de richting Oberhausen en de verbindingswegen met de N325 en de A348.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Alle bestuurders over de 60 elk jaar een proef in een simulator laten doen om het reaktievermogen te testen. Een soort videogame dus maar met echte gevolgen.

Peter - 28-12-2011 | 21:03
Dit kan iedereen gebeuren, hoef je niet per se oud voor te zijn. Oorzaak is te weinig afstand houden, dit doet bijna iedereen.
Ron - 28-12-2011 | 19:25
Trieste reacties hier, altijd wat te zeiken.

Er hoeft maar een oudere een fout te maken en alle bejaarden moeten hun rijbewijs inleveren.
Als we het nu eens omdraaien en al die asociale, onverantwoordelijk rijdende bezopen chauffeurs, zonder enig bezit van normen en waarden, hun rijbewijs afpakken!!!

Tjongejonge, wat zou het dan rustig EN veilig worden op de weg.
Sjan - 28-12-2011 | 19:08
Mensen na hun 70e elk jaar GOED laten keuren en die jonge gasten hun rijbewijs verstrekken vanaf hun 21e. Dat scheelt dacht ik !
Rien Trampolien - 28-12-2011 | 17:16
We hebben weer een bingo: niets kunnen bedenken om de vrachtwagenchauffeur deze keer de schuld te geven, balen, maar gelukkig bleek de bestuurder op leeftijd, jippie! Gelukkig hebben we dan allemaal weer onze negatieve mening klaar. Mensen, blijf toch realistisch. iedereen, jong en oud kan een fout maken of niet zo'n beste chauffeur zijn. Er zijn ook veel aanrijdingen waarbij mannen/vrouwen tussen piepjong en stokoud betrokken zijn, met personenauto's/vrachauto's/scooters enz enz. Het is nu eenmaal gebeurd, laat de gewonde bestuurder er maar weer gauw bovenop komen. Voor iedereen is het akelig een aanrijding mee te maken.
Jol46 - 28-12-2011 | 16:59

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels




Arnhem is in het geheel geen carnavalstad.

Colofon Arnhem

Stadsredactie Arnhem
Kadestraat 3
Postbus 9500, 6800 KX Arnhem
Telefoon: 026-3579751
E-mail: redactie.arnhem@gelderlander.nl
Fax: 026-3579703

John Bruinsma, chef, 026-3579752
Rob van der Heiden, teamleider, 026-3579771
Marco Bouman, redacteur
Wilma de Cort, redacteur
Henk van Gelder, redacteur
Berrie van Helden, redacteur
Bob van Huët, redacteur
Harry van der Ploeg, redacteur
Maarten Reith, redacteur
Harold Schuil, redacteur
Leon van Wijngaarden, redacteur
Damian Wüst, redacteur
Piet Venhuizen, redacteur

Fotograaf
Hans Broekhuizen, 026-3579796

Eindredactie
Telefoon:
026-3579751
Petra Berendsen, Erika van Gils, Margriet Verschoor

Redactie Sport
Telefoon:
026-3579761
Egbert van der Weerd, teamleider
Gerard Borgman, redacteur
Marco Houterman, redacteur
Pim Roelofs, redacteur
E-mail: sport.arnhem@gelderlander.nl

Adverteren
Arnhem: Marjo Limpens, accountmanager
Telefoon: 08801-32509
Renkum: Maurice Doppen, accountmanager
Telefoon: 08801-32506
Veluwezoom-oost:,
Telefoon: 08801-30809
E-mail: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl