ARNHEM - In opdracht van spoorbeheerder ProRail wordt er de komende maanden veertien keer 's nachts gewerkt aan het spoor in Arnhem.
ProRail waarschuwt omwonenden van het project Sporen in Arnhem voor mogelijke geluidshinder in de nachtelijke uren.
Het gaat om werkzaamheden die pas kunnen worden uitgevoerd als er geen treinen (meer) rijden, aldus de spoorbeheerder in de bewonersbrief.
Komende week wordt er gewerkt vanaf de nacht van zondag op maandag tot de nacht van donderdag op vrijdag. Deze maand wordt er dan nog gewerkt in de nacht van zaterdag 25 op zondag 26 februari en de nacht erna.
Volgende maand zijn acht nachten nodig om de geplande werkzaamheden te kunnen doen. Zondagochtend 1 april moet alles klaar zijn. Het gaat onder meer om het lossen van ballast ten oosten en westen van het station en het plaatsen van glasplaten ter hoogte van de Amsterdamseweg.
Bekijk ook ons dossier over Station Arnhem.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

















