ARNHEM - Bert de Jong, voormalig directeur van diverse profit- en non-profitorganisaties, waaronder de Siza Groep, wordt de nieuwe directeur van de Eusebiuskerk in Arnhem. De Jong, momenteel holdingdirecteur bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM), begint op 1 maart.
Dat heeft het bestuur van de Stichting Eusebius Arnhem gisteren bekendgemaakt. Mirella Kreger, momenteel beleidsmedewerker bij de gemeente Arnhem wordt op 1 maart bedrijfsleider van de Eusebius. Zij neemt het werk over van Jeanine Bierens.
Bert de Jong was al sinds vorig jaar lid van het het bestuur van de Stichting Eusebius Arnhem (SEA). Hij richtte zich daar in het bijzonbder op fondsenwerving. De Jong treedt terug nu hij de de directiefunctie van de Eusebiuskerk op zich neemt.
Het nieuwe team buigt zich over de exploitatie, het beheer en onderhoud van de kerk. Daarnaast moet geld bijeen worden gebracht voor de noodzakelijke restauratie van de toren en het kerkgebouw. Hoe veel die operatie gaat kosten, is nog niet bekend.
Bekijk ook ons dossier over de Eusebiuskerk.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties














