ARNHEM - Door een gekantelde vrachtwagen met 25 ton hout is woensdag de A50 tussen Apeldoorn en Arnhem lange tijd afgesloten geweest. Om elf uur uur woensdagavond was de file opgelost. Automobilisten kregen eerder het advies om te rijden via A1, A30 en de A12.
Vele reizigers kwamen tot twee uur later thuis dan ze hadden verwacht.
Het ongeluk gebeurde even voor vijf uur ter hoogte van de afrit Schaarsbergen, meldde de politie Gelderland- Midden. De vrachtwagen kantelde tussen afrit Loenen en knooppunt Waterberg. De bestuurder reed op de spitsstrook toen de wielen van zijn vrachtwagen in de berm terechtkwamen. Toen hij probeerde de vrachtwagen weer helemaal op de weg te krijgen, sloeg hij om.
Hij heeft geen andere weggebruikers geraakt. De bestuurder raakte lichtgewond en werd ter plekke behandeld.
Als gevolg van het ongeval stond er in de richting van Arnhem op het hoogtepunt iets na zessen 13 kilometer file op de A50 voor de aansluiting op de A12 bij knooppunt Waterberg. De vrachtwagen lekte dieselolie.
Beelden van Omroep Gelderland:
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties














