Advies GelreDome voor The Wall: kom vroeg

  donderdag 07 april 2011 | 12:11 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 07 april 2011 | 20:37

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Roger Waters tijdens een optreden in Toronto. De directie van GelreDome waarschuwt publiek om tijdig naar de stad te reizen voor de Arnhemse shows van The Wall. foto AP

Roger Waters tijdens een optreden in Toronto. De directie van GelreDome waarschuwt publiek om tijdig naar de stad te reizen voor de Arnhemse shows van The Wall. foto AP

ARNHEM - Bezoekers van Roger Waters – The Wall Live in GelreDome vrijdag- en maandagavond wordt geadviseerd vroeg naar Arnhem af te reizen om te voorkomen dat ze door verkeersdrukte het begin van de show moeten missen. Waters, die met 24 trucks naar GelreDome komt, begint stipt om acht uur met het strak geregisseerde optreden.

"Meestal kunnen we het aanvangstijdstip nog wel wat bijsturen als veel mensen nog in de file staan", zegt GelreDome-directeur Jasper van Amstel. "Bij The Wall gaat dat niet."

Van Amstel verwacht minder problemen rond de show op zaterdag. "Doordeweeks komen veel mensen na hun werk, en heb je te maken met de avondspits. Op zaterdag is er toch een andere situatie."

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@Roos op marktplaats staan al 2 dagen kaartjes voor 35 a 40 euro, en niet alleen staanplaatsen. Een hoop mensen kunnen niet meer enz.
Evelien - 08-04-2011 | 16:36
@ Roos: voor het weekend zou dat nog wel een oplossing zijn. Ik denk echter dat op doordeweekse dagen teveel mensen er geen vrij voor willen of kunnen nemen. Dan worden de kaartjes ook niet goed verkocht.

Sterkte de komende dagen
eiramenna - 08-04-2011 | 11:37
Jammer dat ik het weer eens gemist heb om op tijd een kaartje te kopen! In Berlin 1990 was het geluid wat minder maar de entourage natuurlijk uitmuntend.

Maar waarom zijn de concerten niet gewoon 's middags? Ik woon in de buurt van een uitwijkparkeerplaats en heb al op de A12 extra file (niet dat er anders geen file zou zijn..) en dan kan ik mijn eigen huis nog nauwelijks bereiken. Kunnen ze daar niet een creatieve oplossing voor bedenken?
Roos - 08-04-2011 | 10:43
Gelukkig wonen wij er niet ver vandaan... kunnen we fietsen!
Ik heb er ongelooflijk veel zin in, de verwachtingen zijn hooggespannen
eiramenna - 08-04-2011 | 09:02
Het concert is vrijdag, zaterdag en maandag. Gezien de spits op maandag en vrijdag is het juist op die dagen van belang vroeg te vertrekken. Zaterdag begint de show ook om 20:00 uur maar is er geen spits doorgaans. Vertrek alle dagen op tijd is het advies.
rob - 07-04-2011 | 16:34

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels




Het terugdringen van het aantal 'nachtfeesten' in GelreDome is een aderlating voor cultuurstad Arnhem.

Colofon Arnhem

Stadsredactie Arnhem
Kadestraat 3
Postbus 9500, 6800 KX Arnhem
Telefoon: 026-3579751
E-mail: redactie.arnhem@gelderlander.nl
Fax: 026-3579703

John Bruinsma, chef, 026-3579752
Rob van der Heiden, teamleider, 026-3579771
Marco Bouman, redacteur
Wilma de Cort, redacteur
Henk van Gelder, redacteur
Berrie van Helden, redacteur
Bob van Huët, redacteur
Harry van der Ploeg, redacteur
Maarten Reith, redacteur
Harold Schuil, redacteur
Leon van Wijngaarden, redacteur
Damian Wüst, redacteur
Piet Venhuizen, redacteur

Fotograaf
Hans Broekhuizen, 026-3579796

Eindredactie
Telefoon:
026-3579751
Petra Berendsen, Erika van Gils, Margriet Verschoor

Redactie Sport
Telefoon:
026-3579761
Egbert van der Weerd, teamleider
Gerard Borgman, redacteur
Marco Houterman, redacteur
Pim Roelofs, redacteur
E-mail: sport.arnhem@gelderlander.nl

Adverteren
Arnhem: Marjo Limpens, accountmanager
Telefoon: 08801-32509
Renkum: Maurice Doppen, accountmanager
Telefoon: 08801-32506
Veluwezoom-oost:,
Telefoon: 08801-30809
E-mail: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl