De voorbereidingen voor de bouw van een tijdelijk viaduct in de Schelmseweg bij Arnhem over de A12. Foto Marc Pluim
ARNHEM/OOSTERBEEK - Het viaduct van de A12 over de Schelmseweg wordt dit weekeinde verwijderd. Dat brengt beperkte hinder met zich mee voor het verkeer op de snelweg tussen Waterberg en Velperbroek. Van vrijdag 22.00 uur tot maandag 6.00 uur is er een aantal nachtelijke verkeersstops op de A12. Deze duren maximaal een kwartier.
Zie ook:
Verder heeft het doorgaand verkeer op de snelweg in de nachten de beschikking over één rijstrook per richting waar een maximumsnelheid geldt van 70 kilometer per uur. Het verkeer op de Schelmseweg heeft geen last van de werkzaamheden.
De bouw van het nieuwe viaduct Schelmseweg begint eind augustus. Dan start ook de verbreding van de A12 tussen Waterberg en Velperbroek van twee keer twee naar twee keer drie rijstroken. Overdag blijven twee rijstroken in beide richtingen beschikbaar met een maximumsnelheid van 90 kilometer per uur. Verkeer dat de A12 kruist, zal af en toe te maken krijgen met tijdelijke afsluitingen en omleidingen. Het viaduct over de Schelmseweg is naar verwachting eind dit jaar klaar. De verbredingswerkzaamheden moeten uiterlijk 2014 afgerond zijn.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.


Sorteer reacties














