ARNHEM - Drie modeshows door leerlingen van de ArtEZ modeopleiding hebben donderdagavond voor spektakel gezorgd tijdens de Arnhem Mode Biënnale. De shows waren uitverkocht en volgens kenners van hoog niveau.
Uitverkocht huis en een daverend applaus donderdagavond op de Arnhem Mode Biënnale bij de altijd populaire modeshows van de afdeling Fashion Design van ArtEZ hogeschool voor de kunsten. Familie en vrienden bevolkten de afgeladen tribunes, terwijl een batterij modefotografen de catwalk vastlegde. De Arnhemse opleiding heeft een internationale reputatie.
De eerstejaars lieten rond het thema 'When you're a boy' mannelijke modellen op de hoogste stiletto's als vrouwen paraderen. De tweedejaars speelden met 'Dutch eccentrics'. De derdejaars verkenden de scheidslijn tussen kindertijd en adolescentie. Spektakel bood het afstudeerjaar 2011. Volgens kenners een goed jaar met talenten als Romy Kokke en Sanne Schepers die vast hun weg zullen vinden in modeland. De catwalk werd door vele journalisten gevolgd, niet in de laatste plaats vanwege de hoogste modeonderscheiding, de Grand Seigneur, die de Arnhemse modeopleiding onlangs is toegekend door de mode-industrie.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties











