Franse reclame 'Sonsbeek'

donderdag 22 mei 2008 | 02:51 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 22 mei 2008 | 16:38

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

ARNHEM - Beeldententoonstelling Sonsbeek 2008 heeft zich deze week gepresenteerd aan kunstliefhebbers in Parijs. Eerder werden dergelijke bijeenkomsten gehouden in Berlijn, New York en Venetië. Het doel ervan is internationale kunstcritici te verleiden naar Arnhem te komen om over Sonsbeek 2008 te publiceren.


De bijeenkomst, maandagavond, vond plaats in de ambtswoning van Rudi Wester, directeur van het Institut Néerlandais. Dat gebeurde op uitnodiging van de Nederlandse ambassadeur in Parijs, Hugo Siblesz.

Aanwezig waren onder anderen vertegenwoordigers van de Franse radio en televisie, dagbladpers, de toeristische sector, kunst, architectuur en muziek en de diplomatieke wereld.

Ook drie Franse deelnemers aan Sonsbeek 2008 waren aanwezig: Alain Séchas, Jean-Michel Othoniel en Johan Creten.

Artistiek directeur Anna Tilroe lichtte in het Frans haar concept toe voor Sonsbeek 2008: Grandeur.

Veel aanwezigen gaven na afloop te kennen de processie en de tentoonstelling te komen bezoeken.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels