Basisschool Bemmel wil Leonardo-onderwijs

  donderdag 26 januari 2012 | 08:28 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 26 januari 2012 | 08:28

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Basisschool De Regenboog in Bemmel. foto Erik van 't Hullenaar

Basisschool De Regenboog in Bemmel. foto Erik van 't Hullenaar

BEMMEL - Basisschool De Regenboog in Bemmel wil een Leonardogroep opzetten voor hoogbegaafde kinderen. Dat doet de school in samenwerking met de Leonardostichting, genoemd naar Leonardo da Vinci.

Het Leonardo-onderwijs stoomt leerlingen klaar voor de middelbare school en biedt daarnaast veel aanvullende uitdagingen.

De Regenboog heeft drie jaar geleden subsidie gekregen voor 'excellent leren'. Dat heeft er op De Regenboog onder andere toe geleid dat de school filosofie geeft aan begaafde leerlingen. "Tussen die kinderen zitten weer uitschieters, hoogbegaafden. Die leren anders", vertelt schooldirecteur Grace Bagijn.

Een enkele ouder heeft ze daarom al eens verwezen naar de Leonardoschool in Nijmegen. "Maar die heeft een wachtlijst. Bovendien wilden die ouders hun kind eigenlijk niet van onze school halen. Daarom hebben we de school in Nijmegen bezocht en uiteindelijk de Leonardostichting benaderd om zelf een groep te beginnen."


Meer lezen over de Leonardogroep van De Regenboog?
Kijk in onze
papieren krant - editie Betuwe van donderdag, 26 januari 2012- of in onze betaalde online krant
(LET OP - dit is online tot 11 dagen na publicatie mogelijk).

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels




Naast het omlaag brengen van het aantal aangiftes moet ook het gevoel van onveiligheid worden bestreden. Een luisterend oor bieden aan slachtoffers en mensen met gevoelens van onveiligheid is volgens burgemeester Harry de Vries een belangrijk instrument. Heeft dat zin?

Reactieformulier Betuwe

Redactie Betuwe
Kadestraat 3
Postbus 9500
6800 KX Arnhem
Telefoon: 0481-371510 (voor redactionele spoedgevallen buiten kantooruren: 06-20436743)
E-mail: redactie.elst@gelderlander.nl

Suzanne Huibers, chef
Vincent Bos,
Bernardo van Hal,
Job van der Meer,
Karin Mulder, plv. chef
Rob van der Velden,

Adverteren
Maurice Doppen
, accountmanager
Telefoon: 08801-32506
Marjo Limpens, accountmanager
Telefoon: 08801-32509
E-mail: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl