MKB nomineert Overbetuwe voor titel ondernemersvriendelijke gemeente

woensdag 05 november 2008 | 15:22 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 05 november 2008 | 15:23

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

ELST - MKB Nederland nomineert de gemeente Overbetuwe voor de titel MKB-vriendelijkste gemeente van Nederland.

De branchevereniging voor het midden- en kleinbedrijf maakt maandag de winnaar bekend tijdens het jaarcongres in Den Haag. Staatssecretaris Frank Heemskerk van Economische zaken reikt de prijs uit. Overbetuwe zit volgens een trotse burgemeester Tuijnman bij de laatste drie. Ook Wijchen en Bronkhorst zijn genomineerd.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Is dit bericht echt waar? Kijk voor een analyse op http://www.knokken-voor-wat-kwetsbaar-is.nl/

mvg
Mickel Langeveld
Mickel Langeveld - 06-11-2008 | 07:40

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels

Uw mening

Schut-de Vries

Nu Frans Schut met zijn partij B06-L2000 de grootste is geworden in Lingewaard, wordt hij wethouder. Dat betekent dat burgemeester Harry de Vries moet samenwerken met iemand die hij 'een volksvertegenwoordiger onwaardig' noemt. De Vries en Schut in een college is onwerkbaar.

Plastic

De gemeente Lingewaard haalt plastic afval huis-aan-huis op. De Overbetuwe heeft vips. Dat zijn container die het plastic verhakselen. Ze staan in de dorpscentra. Welke manier van inzamelen van plastic heeft uw voorkeur?

Dijkafsluiting

Tijdens de proefafsluiting van de dijken afgelopen zomer op zondag nam het verkeer op andere wegen in de gemeente Lingewaard toe. Het Lingewaardse college vraagt nu aan de gemeenteraad te besluiten of de dijken in de zomermaanden op zondag definitief op slot moeten. Wat vindt u?