Lingewaard koopt 'Panorama Huissen'

  woensdag 10 februari 2010 | 09:17 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 11 februari 2010 | 08:07

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

HUISSEN - Het kunstwerk 'Panorama Huissen' wordt voor 4.500 euro eigendom van de gemeente Lingewaard. De gemeente koopt het kunstwerk plus tien exemplaren van een boekwerk over 'Panorama Huissen' van Stichting Lingew'Art.

Het schilderwerk 'Panorama Huissen' is dertig meter breed en 1,25 meter hoog. Het bestaat uit losse elementen waarop veel karakteristieke panden en historische elementen zijn aangebracht. 'Panorama Huissen' is gemaakt ter gelegenheid van de achtste kunstmanifestatie in Huissen. Dat gebeurde op initiatief van Stichting Lingew'Art. Kunstenaars uit de voormalige Aloysiusschool en de Julianaschool maakten 'Panorama Huissen' samen met 160 Huissense basisschoolleerlingen.

Archieffoto: De kunstenaars van Stichting Lingew'Art voor Panorama Huissen.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
En wel alle tegemoet komingen voor de gehandicapte Lingewaarders overboord gooien.
Tja,zo n dom kunstwerk is natuurlijk veel belangrijker he.
Observer - 11-02-2010 | 08:07
Heeft Lingewaard geld te veel ofzo? 1 euro per inwoner naar Haiti, buitensporig declaratiegedrag en nu een kunstwerk kopen voor 4500 euro dat nota bene door kinderen is gemaakt???? Mijn kinderen hadden dit ook wel willen maken hoor... en dan helemaal gratis!
Ingrid - 10-02-2010 | 11:15

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels



De gemeente Overbetuwe tilt zwaar aan het uitlekken van een vertrouwelijke brief en maakt er werk van. Is dat niet erg veel moeite?

Reactieformulier Betuwe

Redactie Betuwe
Kadestraat 3
Postbus 9500
6800 KX Arnhem
Telefoon: 0481-371510 (voor redactionele spoedgevallen buiten kantooruren: 06-20436743)
E-mail: redactie.elst@gelderlander.nl

Suzanne Huibers, chef
Vincent Bos,
Bernardo van Hal,
Job van der Meer,
Karin Mulder, plv. chef
Rob van der Velden,

Adverteren
Maurice Doppen
, accountmanager
Telefoon: 08801-32506
Marjo Limpens, accountmanager
Telefoon: 08801-32509
E-mail: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl