Zomerfeest Valburg ondanks opstootjes succes

  zondag 05 september 2010 | 18:20 | Laatst bijgewerkt op: zondag 05 september 2010 | 19:10

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto: Flip Franssen

foto: Flip Franssen

Volgens de organisatie van de zomerfeesten in Valburg is het weekend, mede door het mooie weer, een succes. "Van de opstootjes heeft het feestende publiek weinig gemerkt."

Volgens Marcel Jansen staan er al twee avonden 800 tot 900 mensen in de feesttent op het Molenhoekplein en is ook voor de zondagavond eenzelfde aantal kaarten verkocht.

Zaterdagavond trad George Baker op, bekend van de hit Una Paloma Blanca, zondagavond is het de beurt aan Frans Duijts. Er is kermis en zondag overdag was er een braderie en het traditionele koningsschieten.

Zaterdag werd er in plaats van een kartbaan een levend tafelvoetbalspel in de tent gezet. Acht teams streden om het kampioenschap. Jongerenteam Gratis-bier-aan-de-bar won.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@wim

wim
volgens mij ben jij niet helemaal goed wijs ofwel
jij weet niet wa je allemaal zegt!
weken maanden zijn ze er mee bezig en dan zeg jij zoiets!!!

en die vechtpartijen... dat is omdat er mensen uit andere dorpen zich niet willen/kunnen gedragen

maar goed dat de andere 900man het wel na de zin het gehad

valburg - 17-09-2010 | 19:42
@Wim:

Ik vind niet dat je van oplichters mag spreken: Frans Duijts zou optreden en dat heeft hij ook gedaan en wellicht moet je toch echt een nieuw horloge kopen, want Frans Duijts begon om 0:00 uur en is om 0:40 gestopt.
En jaarlijkse vechtpartijen is wel erg overdreven, deze zijn altijd buiten en hier kan de organisatie nauwelijks invloed op uit oefenen, helaas zijn er altijd jongeren die het nodig vinden om hun "haantjesgedrag" met (te) veel drank op tentoon te stellen.
En tsja, als het je niet aan staat blijf je volgend jaar toch lekker thuis: kun je om 21:00 een DVD'tje opzetten van Frans Duijts
zomerfeest - 07-09-2010 | 08:37
Wim je moet een nieuwe batterij in je horloge laten zetten,of een nieuwe kopen,en je schopt tegen een organisatie aan,die een hele week voor dorpsbewoners druk zijn,en dat doen ze al jaren en jaren en allemaal vrijwillig!!En goed georganiseerd!!En altijd heb je relschoppers erbij of er tussen lopen,en toch lossen ze dat ook goed op want na een paar minuten is dat ook weer over.En als je niet goed weet of begrijpt wat er aan de hand is tussen die 2 organisatie 's
moet je zeker geen modder gaan gooien,ik zou adviseren ga volgend jaar als het weer is een weekendje weg of zo dat lijkt me zeker voor jou een geniaal plan.En natuurlijk is Frans Duits een trekpleister dat is toch overal zo dat is niks Valburgs,dat doen ze overal,je moet ook aan de kassa denken he
Buurtje - 07-09-2010 | 10:01
Beste Wim,

Uit je reactie merk ik dat jij nog nooit wat georganisserd zal hebben. Je bent natuurlijk ook afhankellijk van de artiest zelf. Frans Duijts zal best op die avond meerdere optredens gehad hebben en die kunnen altijd uitlopen. De term oplichters lijkt me dan ook erg ongepast. En ach, dan kom je volgend jaar toch niet.

En wat die vechtpartijen betreft; er zijn altijd een paar van die debielen die zich niet kunnen gedragen, dat heeft niks met een dorp te maken want dat zie je (helaas) overal.
@wim - 06-09-2010 | 22:00
Een succes????? oplichters zijn het, we hebben gewacht zondagavond tot 00.15 uur dus kwart over 12 in de nacht en toen was de beloofde Frans Duits er nog niet!
Ze willen zeker de mensen binnen houden dat ze zoveel mogelijk zullen verteren!
Let wel het optreden was op zondag beloofd en niet op maandagmorgen!!!!!
Na 24.00 uur begint bij mij de maandag!
Wij kunnen de zwarte schapen wel begrijpen om niet met een dergelijke organisatie samen te willen werken!
Alhoewel zijn die zwarte schapen ook niet uit rancune geboren!!!!!
Al met al zijn het in Valburg eigenlijk allemaal herrieschoppers!
Dan zullen we het over de jaarlijkse vechtpartijen in Valburg nog maar niet hebben!!!
Wim - 06-09-2010 | 16:23

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels



Voormalig wethouder Jan van Baal van Overbetuwe heeft op tv grote kritiek geuit op de plannen voor het nieuwe gemeentehuis in Elst. Is het goed dat hij zich hierover nog uitspreekt?
Wilt u uitgebreid reageren?
Klik hier

Reactieformulier Betuwe

Redactie Betuwe
Kadestraat 3
Postbus 9500
6800 KX Arnhem
Telefoon: 0481-371510 (voor redactionele spoedgevallen buiten kantooruren: 06-20436743)
E-mail: redactie.elst@gelderlander.nl

Suzanne Huibers, chef
Vincent Bos,
Bernardo van Hal,
Job van der Meer,
Karin Mulder, plv. chef
Rob van der Velden,

Adverteren
Maurice Doppen
, accountmanager
Telefoon: 08801-32506
Marjo Limpens, accountmanager
Telefoon: 08801-32509
E-mail: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl