Nauwelijks handel op Paardenmarkt in Gendt

  dinsdag 30 augustus 2011 | 14:38 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 30 augustus 2011 | 14:40

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
De ponykeuring tijdens de Paardenmarkt in Gendt dinsdag. foto Erik van 't Hullenaar

De ponykeuring tijdens de Paardenmarkt in Gendt dinsdag. foto Erik van 't Hullenaar

GENDT - De Paardenmarkt in Gendt heeft dinsdag de slechtste editie beleefd in tien jaar. Van handel was nauwelijks sprake. De marktcommissie beraadt zich op de toekomst en wil bezien hoe de markt een imuls kan krijgen. Voorzitter Timo Lippmann van de commissie hoopt dat de slechte opkomst een incident is.

Volgens hem ging het de laatste jaren juist beter met het evenement. Hij vermoedt dat de markt minder handelaren heeft getrokken omdat de scholen weer zijn begonnen. "Ze worden wat ouder en hebben jongeren nodig om de dieren te poetsen en ze in de ring aan de jury te tonen."

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
De handel van goede pony's en paarden gaat tegenwoordig voor het grootste deel via internet. Wat op de markten verhandeld wordt is het overschot dat meestal van lage kwaliteit is. Daardoor gaan deze markten een slechte toekomst tegemoet.
JW - 31-08-2011 | 20:29
Eigenlijk zegt LIPPMANN dat zijn clubje gewoon erg stom bezig is geweest door een dag te kiezen waarop de meeste scholen al weer zijn begonnen Ik denk dan eigen schuld dikke bult!
Misschien dit evenement maar opheffen en samenvoegen met de dag in Elst?
Unweit - 30-08-2011 | 16:32

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels




De Lingewaardse parochie De Levensbron heeft aangekondigd dat over drie jaar zes van de huidige zeven katholieke kerken dicht gaan. Alleen Huissen-stad blijft open. De sluiting van kerken in Lingewaard gaat veel te rigoureus.

Reactieformulier Betuwe

Redactie Betuwe
Kadestraat 3
Postbus 9500
6800 KX Arnhem
Telefoon: 0481-371510 (voor redactionele spoedgevallen buiten kantooruren: 06-20436743)
E-mail: redactie.elst@gelderlander.nl

Suzanne Huibers, chef
Dolf Schellekens,
Bernardo van Hal,
Job van der Meer,
Karin Mulder, plv. chef
Rob van der Velden,

Adverteren
Maurice Doppen
, accountmanager
Telefoon: 08801-32506
Marjo Limpens, accountmanager
Telefoon: 08801-32509
E-mail: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl