Ginaf in Veenendaal maakt doorstart

  vrijdag 23 december 2011 | 15:12 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 23 december 2011 | 15:49

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Goedgeluimd staat Wuf van Ginkel voor de Dakarrally nog voor de trucks van Ginaf.  Archieffoto Cord Otting

Goedgeluimd staat Wuf van Ginkel voor de Dakarrally nog voor de trucks van Ginaf. Archieffoto Cord Otting

VEENENDAAL - Ginaf Trucks maakt begin 2012 een doorstart. De Veenendaalse vrachtwagenfabrikant, eerder deze maand officieel failliet verklaard, wordt overgenomen door het Chinese bedrijf CHTC.

Het doorstartende bedrijf is onderdeel van de China Hi-Tech Group Corporation, dat zijn oorsprong kent in textielmachines. Daarnaast is CHTC al enkele jaren actief in de automobielbranche. Het bedrijf richt zich naast stadsbussen ook op bedrijfswagens.

CHTC laat weten Ginaf als merk voort te willen zetten, waarbij het zowel op nationaal als internationaal niveau gaat opereren. Daarmee wordt de reeds geplande koers van Ginaf doorgezet.

Eind november vroeg Ginaf Trucks, gevestigd aan de Wageningselaan in Veenendaal, zijn faillissement aan wegens zware financiële problemen.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Chineese wind, nu niet piepen maar gewoon werken.
Uurtje langer, geen probleem.
Na werktijd poetsen, geen probleem.
Beleving daar draait het om.
Jan - 27-12-2011 | 08:53
Hopenlijk kan ook al het personeel blijven , en hoeven ze geen Chinees te leren , al hoe wel.....dan kan je wel in het Chinees een maaltijd bestellen bij het plaatselijke afhaal loket..! he van Ewijk..!
Getje van Han - 24-12-2011 | 10:14

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels




Wie in Ede een winkelwagentje meeneemt buiten de parkeerplaats, kan voortaan een boete krijgen.

Reactieformulier De Vallei

Redactie De Vallei
Keesomstraat 26b
Postbus 8270, 6710 AG Ede
Telefoon: 0318-467420 (voor redactionele spoedgevallen buiten kantooruren: 06-51376023)
E-mail: redactie.ede@gelderlander.nl

Suzanne de Winter, chef, zorg
Tonny Meijerman, toerisme, Veluwe
Dolf Schellekens, politie
Margreet Terpstra, onderwijs
Saskia Wassenaar, Food Valley
Arnold Winkel, Wageningen Universiteit Research