Zie ook:
Het Nieuwe Winkelen bestaat eruit dat winkeliers de mogelijkheden van internet en mobiele telefonie zoveel mogelijk benutten. Voorbeelden zijn digitale passpiegels en aanbiedingen die worden doorgegeven wanneer je je in de buurt van een winkel bevindt.
De eerste versie bestaat uit drie onderdelen. Naast een website met alle informatie over het project komt er een platform voor de winkeliers en een programma voor klanten met alle productinformatie. Voorlopig staan de producten van 25 van de circa 350 betrokken Veenendaalse ondernemers in de database.
"Op dat gebied moet er dus nog veel gebeuren", zegt Rob Weiss, projectleider van HNW namens het Hoofdbedrijfschap Detailhandel (HBD), dat Veenendaal heeft aangewezen als pilotstad.
"In maart worden de overige ondernemers in het programma opgenomen. Vervolgens worden nog de puntjes op de i gezet wat betreft zaken als vormgeving en gebruiksgemak. De bedoeling is dat de eerste release vervolgens tussen 1 en 16 april de lucht in gaat."
Video over Het Nieuwe Winkelen:
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties














