Nog weinig schot in zaak 'Wilke Dekker'

dinsdag 09 februari 2010 | 07:44 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 09 februari 2010 | 13:44

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Wilke Dekker. Foto: Herman Stöver

Wilke Dekker. Foto: Herman Stöver

LUNTEREN - De politie heeft nog weinig aanknopingspunten in de zaak van de ingegooide ruiten in het huis van de Edese wethouder Wilke Dekker in Lunteren.

Een politiewoordvoerder zegt dat er zich nog geen getuigen hebben gemeld. "Er is aangifte gedaan, maar we hebben nog geen indicatie van wie of waarom." De politie overweegt een buurtonderzoek te doen.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels

NL DOET

Vrijdag 19 en zaterdag 20 maart is NL DOET, de grootste vrijwilligersactie in Nederland. Tienduizenden inwoners steken dan voor een ander de handen uit de mouwen. Wat doet u?

Pechtold

Froukje Pechtold, de vrouw van Alexander, weigert raadslid te worden in Wageningen hoewel ze met voorkeurstemmen is gekozen. Wat vindt u?