Uitbreiding verbod op alcohol in Ederveen en De Klomp

  dinsdag 16 maart 2010 | 14:26 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 17 maart 2010 | 11:45

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

EDERVEEN - In delen van Ederveen en De Klomp mogen mensen op straat voortaan geen alcohol meer drinken of aangebroken flesjes of blikjes alcohol hebben. Dat heeft het Edese college van burgemeester en wethouders besloten. Het gaat in Ederveen om het gebied langs de Hoofdweg (tussen Schoolstraat en Brinklanderweg) en in De Klomp om het station en omgeving.

De maatregel moet verstoring van de openbare orde door hinderlijk drankgebruik tegengaan.
Sinds 2008 was een aantal andere gebieden al verboden terrein geworden voor alcoholgebruik op straat. Dat verbod blijft van kracht. Volgens de gemeente helpt het om hangjeugd aan te pakken. Het gaat om diverse delen in de kern Ede en de dorpen eromheen, waaronder De Stadspoort, de schil rond Ede-Centrum, Veldhuizen A, de stationsomgeving in Lunteren en het centrum in Bennekom.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Veldhuizen A
moslims drinken toch geen alcohol?
Patrick - 19-03-2010 | 00:32

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels



De overval op de Gall & Gall bij de Edese AH XL is vermoedelijk gepleegd met een speelgoedpistool dat even daarvoor is gekocht bij de naburige Blokker.Moeten speelgoedwapens dan maar verboden worden?

Reactieformulier De Vallei

Redactie De Vallei
Keesomstraat 26b
Postbus 8270, 6710 AG Ede
Telefoon: 0318-467420 (voor redactionele spoedgevallen buiten kantooruren: 06-51376023)
E-mail: redactie.ede@gelderlander.nl

Suzanne de Winter, chef, zorg
Tonny Meijerman, toerisme, Veluwe
Dolf Schellekens, politie
Margreet Terpstra, onderwijs
Saskia Wassenaar, Food Valley
Arnold Winkel, Wageningen Universiteit Research