Doesburgers gaan meer betalen voor riool

  zaterdag 21 januari 2012 | 14:21

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
foto ANP

foto ANP

DOESBURG - Aan de riolering in Doesburg zijn de komende jaren aanpassingen nodig. Dat kost een boel geld. De inwoners van de Hanzestad moeten dat betalen. De rioolheffing zal dus fors stijgen. Het gaat om tientallen euro's per jaar.

De gemeente heeft meerdere scenario's gemaakt waaruit de gemeenteraad moet kiezen. Verschil is de lastenstijging per jaar voor de inwoners.

D66 vindt dat de stijging niet te groot moet zijn en komt daarom met een alternatief voorstel, waardoor de lastenstijging voor de inwoners beperkt blijft.


Meer lezen over de rioolkwestie?
Kijk in onze
papieren krant - edities Achterhoek en Liemers van zaterdag, 21 januari 2012- of in onze betaalde online krant
(LET OP - dit is online tot 11 dagen na publicatie mogelijk).


© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
En zo mogen de inwoners opdraaien voor de flater van meneer de wethouder Hofman.
Patricia - 22-01-2012 | 13:40
he job ben je molengaart vergeten
dat was toch een foutje van wethouders
enD66.
rebel - 22-01-2012 | 13:55
Wanneer je jarenlang onvoldoende bedragen reserveer voor periodiek onderhoud en ook dat onderhoud gewoonweg niet uitvoert, krijg je dit soort problemen. We moeten nu extra betalen vanwege slecht financieel beleid van de gemeente. De gemeente heeft zich rijk gerekend en dat betalen wij nu. Dit is de prijs voor het SP-beleid van de afgelopen jaren.
Jan - 22-01-2012 | 14:40
ik vind het goed van D66 dat ze de kosten laag proberen te houden. riool heeft nou eenmaal onderhoud nodig en heeft ook slijtage! @ronald...het enige verschil waar jij rekening mee moet houden is dat jij wel gebruik maakt van het riool, maar dat de gemeente geen gebruik maakt van jou woning! dus jou reactie heeft geen toegevoegde waarde aan dit artikel.
job - 22-01-2012 | 07:56
Ik koop een huis,
Doe 30 jaar geen onderhoud,bij wie kan ik aankloppen
Ook bij de gemeente.
Ronald - 21-01-2012 | 17:08

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels




Bij station Westervoort zijn opnieuw vernielingen gepleegd. Wat moet er gebeuren om dit te voorkomen?


Redactie Liemers
Grutstraat 28, doetinchem
Postbus 25, 7000 AA Doetinchem
Telefoon: 08801- 30832
Telefoon: 08801- 30837 (buiten kantooruren)
E-mail: redactie.zevenaar@gelderlander.nl
Fax: 0314 - 323301

Eelco van den Heuvel, chef
Kees Verschuuren, gemeente Zevenaar, economie, milieu
René Boekhorst Duiven, Westervoort , zorg en gezondheid
Carine ten Cate, Rijnwaarden
Marchel Chevalking, cultuur, onderwijs en religie
Wim Nelissen, Doesburg, politie en hulpverlening

Adverteren
Jurgen Peppelman
, accountmanager
Telefoon: 08801 - 30823
E-mail: advertenties.doetinchem@gelderlander.nl