DUIVEN - MediaMarkt overweegt een winkel te openen in Duiven. Het bedrijf heeft hier contact over gehad met de gemeente, meldt burgemeester Henk Zomerdijk. Tot een schriftelijk verzoek is het echter nog niet gekomen.
Zie ook:
MediaMarkt is in Oost-Gelderland al vertegenwoordigd en heeft vestigingen in onder meer Arnhem. Voor Doetinchem staat een Saturn – Mediamarkt valt onder de Duitse Media-Saturnholding gepland –, maar in de Liemers is nog geen Mediamarkt. Daarmee zou Duiven een regioprimeur krijgen.
Zomerdijk vindt het niet vreemd dat Mediamarkt interesse toont in Duiven. "Ikea blijkt een dusdanig grote trekker te zijn dat andere bedrijven er graag bij in de buurt willen zitten, zeker nu het Duivense woonwarenhuis een van de grootste in Europa wordt."
Duiven houdt de bestemmingsplannen van zijn bedrijventerreinen tegen het licht. Zo willen burgemeester en wethouders elektra toestaan op Nieuwgraaf, maar daar moeten de gemeenteraad en Stadsregio Arnhem Nijmegen zich wel in kunnen vinden.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties













