Westervoort weer wat groener

  woensdag 17 maart 2010 | 13:27 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 18 maart 2010 | 16:52

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: Henk Rodrigo

Foto: Henk Rodrigo

WESTERVOORT - De wereld is sinds woensdag weer wat groener. Dankzij vooral kinderen die in veel gemeenten deelnamen aan Boomfeestdag. In Westervoort alleen al zijn zo'n vijfhonderd jonge bomen geplant.

Dat gebeurde op diverse locaties in het rivierdorp. Zo waren kinderen samen met leden van Milieugroep Westervoort actief in de Hondsbroeksche Pleij. Aan de voet van het pompstation dat daar is gebouwd in het kader van het project Ruimte voor de Rivier zijn woensdag de eerste bomen geplant voor wat een nieuw bosgebied moet worden.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Peter heeft helemaal gelijk. De linkse rakkers van de PvdA hebben ons hele dorp naar de filistijnen geholpen door elk stukje groen te bebouwen met woningen die nu leeg staan. En die knakkers van Groen Links maar mee knikken als ze tevreden worden gesteld met maar liefst een 1 speeltuintoestel een wipkip terwijl hectare groen verdwenen zijn.
Echte Westervoorter - 19-03-2010 | 08:30
Weer wat groener? Brrrr. Eerst op diverse plaatsen in het dorp prachtige bomen kappen (zoals recentelijk weer op de Klapstraat) en daarvoor in de plaats kleintjes terug plaatsen: "Zo weer wat groener. Hou toch op. Maar ja, Groen Links bepaalt! Ben het met Peter eens."
Claes - 18-03-2010 | 07:55
Leuk. In westervoort? Hier wordt bedoeldt in de uiterwaarden en op de grens met Duiven.
Ons dorp blijft verder gewoon een volgebouwd, geasfalteerdt en een onaantrekkelijk gebeuren.
En als het aan de PVDA is; bouwen we de restanten in het dorp, die nog op groen lijken ook nog vol. Er is geen groen te bekennen in het centrum. Voor mij een kul-verhaal, dat niet is gebouwd op feiten. Ik heb ook een paar dennen in mijn tuin gezet. Lees je niets over. Westervoort groen!? Lijkt meer op een spoorzoekerstochtT Grote onzin.
peter - 17-03-2010 | 22:39

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels



De NS draait in verband met de vorst een aangepaste dienstregeling. Syntus vindt dat niet nodig. Wat vindt u daarvan?


Redactie Liemers
Grutstraat 28, doetinchem
Postbus 25, 7000 AA Doetinchem
Telefoon: 08801- 30832
Telefoon: 08801- 30837 (buiten kantooruren)
E-mail: redactie.zevenaar@gelderlander.nl
Fax: 0314 - 323301

Eelco van den Heuvel, chef
Kees Verschuuren, gemeente Zevenaar, economie, milieu
René Boekhorst Duiven, Westervoort , zorg en gezondheid
Carine ten Cate, Rijnwaarden en Montferland
Marchel Chevalking, cultuur, onderwijs en religie
Wim Nelissen, Doesburg, politie en hulpverlening

Adverteren
Jurgen Peppelman
, accountmanager
Telefoon: 08801 - 30823
E-mail: advertenties.doetinchem@gelderlander.nl