Wijchen wil meer samen met buren doen

  donderdag 09 september 2010 | 06:38 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 09 september 2010 | 08:14

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

WIJCHEN - Wijchen moet nog meer gaan samenwerken met buurgemeenten als Heumen, Druten en Beuningen. Daarmee zou de gemeente sterker staan in de strijd tegen de plannen voor schaalvergroting in het lokaal bestuur, waardoor Nederland in de toekomst in Nederland nog maar zo'n 35 gemeenten zou tellen.


Wijchen doet al verschillende dingen samen met de buren, zoals op het terrein van ruimtelijke ordening en landschap, financiën, toerisme en brandweerzorg. Wethouder Marcel Thijsen: "We willen verkennen op welke terreinen we de samenwerking kunnen uitbreiden, intensiveren. Dat moet geld en efficiency opleveren en de kwaliteit van het werk garanderen."



"Door samen te werken, heb je de voordelen van schaalgrootte maar niet de nadelen. Want je blijft toch kleinschalig en dicht bij de burger."

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Meppie heeft helemaal gelijk! Kijk maar wat die plucheplakker wethouder Marcel Thijsen deed vlak voor de verkiezingen. Overstappen naar een andere partij omdat hij dan wethouder kon blijven! Bah, bah en nog eens bah!
Daarbij is het slechts een kwestie van tijd. De gemeente Wijchen is te klein, de kosten dus te hoog! Prioriteiten stellen dus!!!!!
Bart - 11-09-2010 | 14:13
Angst is een slechte raadgever.......
Dit geldt ook voor Wijchen. Al die raadsleden en wethouders vrezen voor hun plekkie.
Meppie - 09-09-2010 | 09:28

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels


Klik hier voor Standplaats Deest

Redactie Nijmegen
Winselingseweg 10, Postbus 36, 6500 DA Nijmegen
Telefoon: 024-3650505
E-mail: redactie.nijmegen@gelderlander.nl
Fax: 024-3650499

Jaap van Essen, chef
Vincent Ceulemans, plaatsvervangend chef

Eindredactie
Telefoon:
024-3650568
Bettie Arends, Jan-Peter Sengers

Internet
Laura Speelziek en Marijn Flipse

Redactie Stad
Harm Graat (teamleider) Jaap Bak, Jacqueline van Ginneken, Jasper van Gruijthuijsen, Frank Hermans, Rob Jaspers, Wim van de Louw, John van Oppen, Ronald Wiegerinck en Francine Wildenborg

Redactie Rijk van Nijmegen
Geert Willems (teamleider), Hans Peeters, Roeland Segeren en Bram van Zundert

Redactie Maas en Waal en Wijchen-Beuningen
Jacqueline de Bekker ( teamleider), Peter Deurloo, Geert Geenen, Bianca Govers, Bas van der Hoeven, Menno Pols, Leo Klaassen en Hai Voeten

Redactie Maasland
Eric Reijnen Rutten (teamleider), Geurt Franzen, Dennis Greijn, Joost Ariaans, Henk Baltussen en Frank Houtappels.

Redactie Sport
Lex Lammers (teamleider), Danny van den Broek, Walter Nieuwkamp, Kosse Stegman en Herman Wissink
Email: redactie.sport@gelderlander.nl

Adverteren
Savas Atila, accountmanager
Telefoon: 08801-32167
Eelco Postma, accountmanager
Telefoon: 08801-32170
Email: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl