Lentefeesten Beuningen zijn begonnen

woensdag 13 mei 2009 | 10:20 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 15 mei 2009 | 09:00

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Met de pachtgelden van de kermis kan de organisatie, waaronder Mathijn Sommerdijk (l) en Caspar Abbenhuis, de Lentefeesten betalen. foto Bert Beelen

Met de pachtgelden van de kermis kan de organisatie, waaronder Mathijn Sommerdijk (l) en Caspar Abbenhuis, de Lentefeesten betalen. foto Bert Beelen

BEUNINGEN - De Lentefeesten in Beuningen zijn begonnne. Tot en met zondag 17 mei staan het Asdonckterrein en het centrum bol van de activiteiten. De kermis wordt nu opgebouwd en de Stichting SActie-Comité Beuningen heeft een vol programma gemaakt.

De kermis, die donderdagmiddag om drie uur opent, telt 21 attracties. Om half acht komen er NEC-spelers naar het kermisterrein. Verder is er vrijdag onder meer vuurwerk, zijn er zaterdag sportdemonstraties en staat zondag het centrum van Beuningen vol met braderie, boekenmarkt en kleindierenbeurs. Er wordt ook flink muziek gemaakt.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels

Kwakkenberg

Stadscamping

Een stadscamping is goed voor het toerisme, vindt het Nijmeegse college van burgemeester en wethouders. Vijf jaar geleden brak dezelfde gemeente de enige stadscamping, De Kwakkenberg, op. De Kwakkenberg is verkwanseld, zegt een van de oprichters. Wat vindt U? Moet er een nieuwe stadscamping komen? Heeft U ervaringen met de stadscamping?
Klik hier

Reactieformulier Nijmegen

Redactie Maas en Waal
Voorstadslaan 2
Postbus 36, 6500DA Nijmegen
Telefoon: 024-3650611
E-mail: redactie.nijmegen@gelderlander.nl
Fax: 024-3650499

Tip de redactie (klik hier).

Redactie Maas en Waal
Jacqueline de Bekker, teamleider
Peter Deurloo
Geert Geenen
Bianca Govers
Bas van der Hoeven
Eric Reijnen
Hai Voeten
Ronald Wiegerinck

Eindredactie
Telefoon:
024-3650611
Bettie Arends, Merel Dado, Marcel Hut, Jan-Peter Sengers

Adverteren
Sava Atila, 024-3650641
Frank Lamers,024-3650584
Eelco Postma,024-3650523
Email: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl