zaterdag 10 december 2011 | 17:23 | Laatst bijgewerkt op:
zaterdag 10 december 2011 | 17:24
Het sportpark van Achates. Foto: Theo Peeters
OTTERSUM Enkele spelers van voetbalclub Achates (B1) uit Ottersum zijn bestolen.
Dat gebeurde tijdens een training, donderdagavond. De dieven snuffelden in het kleedlokaal. Volgens een bericht op de site van de club moeten de dieven tussen 18.00 en 20.30 uur het kleedlokaal zijn binnengegaan. De kleding en tassen van de spelers zijn doorzocht op mobiele telefoons en portemonnees.
Er zijn volgens de club verscheidene spelers gedupeerd. Alle betrokkenen hebben aangifte gedaan bij de politie. Van één voetballer is inmiddels zijn portemonnee terug gevonden. Maar het geld en zijn pinpas zaten er niet meer in.
Twee maanden geleden had Achates ook al last van ongenode gasten. Toen werd de kantine opengebroken. De dieven namen consumptiemunten en wat wisselgeld uit de kassala mee.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.