Vol is vol bij de Kuukse Elfkroegetocht

  maandag 20 februari 2012 | 07:00 | Laatst bijgewerkt op: maandag 20 februari 2012 | 07:50

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
De Elfkroegetocht trok de afgelopen jaren massa's mensen naar Cuijk. archieffoto: Ed van Alem

De Elfkroegetocht trok de afgelopen jaren massa's mensen naar Cuijk. archieffoto: Ed van Alem

CUIJK - Tijdens de Kuukse Elfkroegetocht dinsdag geldt 'vol is vol'. Als organisatie en veiligheidspanel op een gegeven moment vinden dat het te druk dreigt te worden, wordt op verschillende manieren gemeld dat komen geen zin meer heeft.
Daarvoor worden bijvoorbeeld social media ingezet maar ook infoborden op treinstations.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ik sluit me helemaal aan bij de vorige sprekers. Veels te commercieel allemaal
Unne Nöler - 21-02-2012 | 08:02
en het aller ergste van alles is dat onze jeugd hierdoor geen Carnaval meer kan vieren, veel te druk voor de jeugd en kinderen, een feestje is het geworden voor mensen buiten Cuijk, heel erg jammer 11-kroegetochtcommissie. Geef de 11 kroegetocht aub terug aan de Cuijkse inwoner!!!!
Truus - 20-02-2012 | 20:06
Helemaal mee eens Rob. Veel te massaal, en bijna geen Cuijkenaars meer te vinden. Lijkt wel een zuip festijn geworden in een gevangenis. Allemaal hekken en toegangspoortjes. Niet meer normaal. De wedstrijd rijders kunnen beter op de rustige maandag rijden, want dinsdagmorgen is het al hartstikke druk.

Daarbij komt ook nog eens dat de Commissie moet betalen aan Veolia voor het vervoer. Daardoor gaat de prijs met 50% omhoog als je hem voor morgen koopt en zelfs 80% als je hem morgen koopt, t.o.v van vorige jaar toen het 5 euro was.

Het wordt steeds meer commercie. zoals ook bij de volgende Elfstedentocht, waar afgelopen weken in de media is geschreven. Ook geen truien meer zoals een aantal jaren terug. Zou mij niet verbazen als het over een aantal jaren niet meer bestaat.
b - 20-02-2012 | 15:56
Bin ut hellemaal me ins mit de vurige sprekers en wa er nog bij kumt is da ge dinsdags gin carnaval in kuuk kunt viere omda ge of intree mot betale of dus alleen nar dina kunt als die al los is
Geert - 20-02-2012 | 14:11
Helemaal met Rob eens. Om deze reden blijf ik dit jaar ook thuis. De toenemende belangstelling vanuit het hele land is leuk maar voor de cuijkenaar is er niks meer aan.
Ook de entree prijs (die er voorheen nooit was) gaat jaarlijks omhoog. Volgens de organisatie is dit om hogere schoonmaakkosten te betalen, beter entertainment en om Veolia te betalen voor de extra treinen. De echte Cuijkenaar gaat met de benenwagen en heeft geen boodschap aan extra treinen. Wat entertainment betreft, ze hebben Pater Moeskroen geboekt, een band met 1 hitje in de 90's, het overige entertainment moet gegoogled worden om te weten wat het is (of juist niet is). Neen, helaas slaat de organisatie een beetje door met HUN kroegentocht.
Kuukse Kel - 20-02-2012 | 11:40

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels



Reactieformulier Maasland

Redactie Maasland
Postbus 49
5830 AA Boxmeer
Telefoon: 0485-572254
E-mail: redactie.boxmeer@gelderlander.nl
Fax: 0485-574989

Eric Reijnen Rutten, (chef), opinie/economie
Joost Ariaans, gemeente Boxmeer/Sint Anthonis/toerisme
Henk Baltussen, gemeente Sint Anthonis/Mill en Sint Hubert/landbouw/bestuurlijke samenwerking
Geurt Franzen, gemeente Cuijk/waterbeheer/cultuur
Dennis Greijn, gemeente Gennep/verkeer/gezondheidszorg
Frank Houtappels, gemeente Grave/justitie/politie

Adverteren
Savas Atila, accountmanager
Telefoon: 08801-32167
E-mail: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl