Meeleven met Super Bowl

  vrijdag 03 februari 2012 | 22:30 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 03 februari 2012 | 22:52

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
De Superbowl Foto: ANP

De Superbowl Foto: ANP

NIJMEGEN - Meeleven met de Super Bowl? Dat kan in de nacht van zondag op maandag als de American Football vereniging 'Bart Ebben Nijmegen Pirates' haar haar clubhuis aan de Vossendijk een Super Bowl Party houdt. Die duurt van 20.30 tot 05.00 uur en iedere liefhebber mag aanschuiven.

De aanwezige deskundigen geven een uitgebreide uitleg over de spor. En ze bieden Amerikaans vermaak. Er is een optreden van de Magixx Dancers. De entree is voor de rest gratis.

De SuperBowl is het grootste eendaagse sportevenement ter wereld. In Amerika noemt men de dag waarop de SuperBowl wordt gespeeld Super Sunday. Inmiddels is de traditie zo sterk gegroeid, dat de dag zelf te boek is komen te staan als officieuze vakantiedag. Dit jaar staan de New York Giants en de New England Patriots in de SuperBowl, waarbij de Patriots de beste papieren in handen lijken te hebben.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Veel succesen drukte toegewenst Roel!
Edward - 05-02-2012 | 12:25
Volgens mij heet deze club de Sv Hatert Nijmegen Pirates. Er zijn nogal wat mensen die de juiste naam niet gebruiken, zelfs het bestuur niet. Als je van de faciliteiten van sv Hatert gebruik wilt maken, gebruik dan ook de juiste naam........
Dirk - 05-02-2012 | 09:53
Meer informatie op www.nijmegen-pirates.nl
Iedereen is welkom!
Mail ons als je vragen hebt over American Football in Nijmegen of als je meer wilt weten over de Super Bowl Party.
Roel - 04-02-2012 | 22:18

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels




De Sint-Stevenskerk in Nijmegen verkeert in nood. Er is veel geld nodig om verval te voorkomen en noodzakelijk herstelwerk uit te voeren. Er worden acties geïnitieerd. Wat vindt U? Heeft U suggesties voor acties om geld bijeen te brengen voor de St.-Steven?
Klik hier

Redactie Nijmegen
Winselingseweg 10, Postbus 36, 6500 DA Nijmegen
Telefoon: 024-3650505
E-mail: redactie.nijmegen@gelderlander.nl
Fax: 024-3650499

Jaap van Essen, chef
Vincent Ceulemans, plaatsvervangend chef

Eindredactie
Telefoon:
024-3650568
Bettie Arends, Jan-Peter Sengers

Internet
Marijn Flipse, Danique Maas, Steven de Jel, Joris Jan Voermans

Redactie Stad
Harm Graat (teamleider) Jaap Bak, Jacqueline van Ginneken, Jasper van Gruijthuijsen, Frank Hermans, Rob Jaspers, Wim van de Louw, John van Oppen, Ronald Wiegerinck en Francine Wildenborg

Redactie Rijk van Nijmegen
Geert Willems (teamleider), Hans Peeters, Roeland Segeren en Bram van Zundert

Redactie Maas en Waal en Wijchen-Beuningen
Jacqueline de Bekker (teamleider), Peter Deurloo, Geert Geenen, Bianca Govers, Bas van der Hoeven, Menno Pols, Leo Klaassen en Hai Voeten

Redactie Maasland
Eric Reijnen Rutten (teamleider), Geurt Franzen, Dennis Greijn, Joost Ariaans, Henk Baltussen en Frank Houtappels.

Redactie Sport
Lex Lammers (teamleider), Danny van den Broek, Walter Nieuwkamp, Kosse Stegman en Herman Wissink
Email: redactie.sport@gelderlander.nl

Adverteren
Savas Atila, accountmanager
Telefoon: 08801-32167
Eelco Postma, accountmanager
Telefoon: 08801-32170
Email: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl