NIJMEGEN - Concertorganisatie Mojo heeft na de enorme verkeerschaos woensdagavond in de stadsregio Arnhem Nijmegen de bezoekers van het tweede concert van Coldplay in het Goffertpark donderdagochtend via een speciaal emailbericht opgeroepen deze dag vooral vroeg op weg te gaan naar het tweede concert in Nijmegen.
Vanaf drie uur is het Goffertpark geopend voor bezoekers. Woensdagavond gingen veel bezoekers pas heel laat op weg naar het eerste concert. De concertbezoekers mengden zich hierdoor met de vaste rijders in de avondspits bij Arnhem en Nijmegen. Er ontstonden files van 13 km lengte. Sommigen zaten twee uur of langer vast in het verkeer. Om acht uur woensdagavond moesten nog circa 10.000 Coldplayfans zich melden bij de ingang van het Goffertpark.
Mojo heeft overigens ook de 60.000 bezoekers van het concert van woensdagavond in een vroeg stadium, een week geleden, per mail geadviseerd per openbaar vervoer te reizen of voor de spits met de auto te vertrekken. Mojo kan alle kaartbezitters per mail bereiken. "Van alle mensen die bij ons een kaartje kopen hebben het mailadres", aldus woordvoerder Manders.
De politie hoopt dat de verkeerschaos uitblijft."We hopen dat nu nook meer nmensen voor het openbaar vervoer kiezen."De NS zet opnieuw extra treinen in.
© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties














