Weer files en een kapotte trein richting Coldplay

  donderdag 10 september 2009 | 20:17 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 17 september 2009 | 16:19

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Om videos te bekijken, heeft u flash nodig. Klik hier om de laatste versie te downloaden.
Foto: Eric Reijnen/De Gelderlander

Foto: Eric Reijnen/De Gelderlander

Foto: Eric Reijnen/De Gelderlander

Foto: Eric Reijnen/De Gelderlander

Foto: Eric Reijnen/De Gelderlander

Foto: Eric Reijnen/De Gelderlander

1/5
start playing the slideshow

NIJMEGEN - Ook tijdens het tweede concert van Coldplay op donderdag in Nijmegen veroorzaakten bezoekers grote verkeersproblemen op de snelwegen naar Nijmegen. Wie op de NS rekende zoals geadviseerd, kon ook pech hebben. Een trein vol fans viel stil.


Tussen zes en acht uur stonden op de A50, A15 en de A325 opnieuw kilometerslange files zoals ook woensdagavond het geval was. Een ritje Arnhem Nijmegen duurde zo'n anderhalf uur in. Iets korter dan woensdagavond. Toen stonden sommigen automobilisten meer dan twee uur, soms drie uur, in de file. En die avond zelfs ook nog na half negen.


Het effect van de speciale emailoproep van concertorganisatie Mojo donderdagochtend naar alle bezoekers met de dringende boodschap 'ga op tijd op weg naar Nijmegen'' had helaas dus slechts een beperkt effect. Mojo adviseerde bezoekers ook nog vooral de trein te nemen. Maar ook die tip pakte voor sommige bezoekers verkeerd uit. Om half zeven ontstonden grote problemen op het spoortraject Utrecht - EdeWageningen richting Nijmegen. Een trein met daarin veel Coldplayfans viel stil met als gevolg grote vertragingen - minstens twee uur - voor ook de volgende treinen richting Arnhem-Nijmegen.

© Gelderlander 2012, op dit artikel rust copyright.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Big help, big help. And superlative news of cuosre.
Gert - 03-09-2011 | 04:47
BION I'm impesrsed! Cool post!
Gabrielle - 03-09-2011 | 03:51
Stellar work there ervyenoe. I'll keep on reading.
Keydrick - 03-09-2011 | 03:06
Well done article that. I'll make sure to use it wielsy.
Keesha - 03-09-2011 | 07:37
Met veel verbazing heb ik zowat alle reacties hier gelezen.

Laat ik beginnen met te vertellen dat het mijn eerste concert van Coldplay was.... En dat ik het echt HELEMAAL te gek vond!!!

Wij zijn vanuit het zuiden van Limburg met een touringcar richting Nijmegen gekomen....Nou mensen, dat kan ik iedereen aanraden. Het kost wel wat, maar dan heb je ook wat. Rond 2 uur vertrokken en rond 5 uur kwamen we bij het park aan. Geen zorgen om parkeerplaatsen what so ever en de bus staat gewoon op je te wachten wanneer het klaar is. Wij zijn meteen iets warms gaan eten op het terrein, om vervolgens meteen door te stromen naar het eerste vak (1e ring zeg maar). Daar was zeker weten zee-en van plaats waar wij stonden (wel wat meer richting het hekwerk van deze ring). Lang moeten wachten tot iets op de buhne verscheen, dat wel. Toen kregen we in de gaten dat verder geen mensen daar meer op mochten en je hiervoor bandjes moest bemachtigen (dat was wel wat minder prettig, al dat geduw en gepush....zwaar slecht georganiseerd). Maar goed.... De hele avond machtig goed geluid gehad en ook goed zicht, zowel op het scherm als wat op de buhne gebeurde. Ook was de sfeer hier donders goed!

Vandaar dus ook mijn verbazing om dit alles te lezen. Jammer ook om te horen dat het geluid en de sfeer op andere plaatsen zo slecht was dan. Wel denk ik dat je het natuurlijk naar je eigen zin moet maken en de gezelligheid zelf moet creeeren. Wij hebben net als iedereen 65 euro's betaalt, wat niet weinig geld is natuurlijk (en dan nog 35 euro voor de touringcar), dus voor ons was het zo klaar als een klontje dat wij hoe dan ook een goede plaats gingen bemachtigen!!! Anders had ik nu zelf denk ik ook een bericht gepost met teleurstelling. Dus ergens vind ik ook wel dat je het er zelf naar maakt natuurlijk (los van alle mensen die tot 5 moeten werken natuurlijk)....

Nou, na afloop nog even de bonnen opmaken, lopen naar de bus en slapen maar File was rot, maar als je kunt slapen en gereden wordt, is er niets ergs aan. Wij waren wel om half 4 pas thuis, maar het is het allemaal waard geweest!!!

Anouk - 17-09-2009 | 16:19

Reageren

"/> " />
blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Reacties van bezoekers op artikelen op deze site zijn meer dan welkom.

Echter: reacties die kwetsend, onnodig grof of beledigend zijn worden niet

geplaatst.

Klik voor de uitgebreide versie van de spelregels




De Sint-Stevenskerk in Nijmegen verkeert in nood. Er is veel geld nodig om verval te voorkomen en noodzakelijk herstelwerk uit te voeren. Er worden acties geïnitieerd. Wat vindt U? Heeft U suggesties voor acties om geld bijeen te brengen voor de St.-Steven?
Klik hier

Redactie Nijmegen
Winselingseweg 10, Postbus 36, 6500 DA Nijmegen
Telefoon: 024-3650505
E-mail: redactie.nijmegen@gelderlander.nl
Fax: 024-3650499

Jaap van Essen, chef
Vincent Ceulemans, plaatsvervangend chef

Eindredactie
Telefoon:
024-3650568
Bettie Arends, Jan-Peter Sengers

Internet
Marijn Flipse, Danique Maas, Steven de Jel, Joris Jan Voermans

Redactie Stad
Harm Graat (teamleider) Jaap Bak, Jacqueline van Ginneken, Jasper van Gruijthuijsen, Frank Hermans, Rob Jaspers, Wim van de Louw, John van Oppen, Ronald Wiegerinck en Francine Wildenborg

Redactie Rijk van Nijmegen
Geert Willems (teamleider), Hans Peeters, Roeland Segeren en Bram van Zundert

Redactie Maas en Waal en Wijchen-Beuningen
Jacqueline de Bekker (teamleider), Peter Deurloo, Geert Geenen, Bianca Govers, Bas van der Hoeven, Menno Pols, Leo Klaassen en Hai Voeten

Redactie Maasland
Eric Reijnen Rutten (teamleider), Geurt Franzen, Dennis Greijn, Joost Ariaans, Henk Baltussen en Frank Houtappels.

Redactie Sport
Lex Lammers (teamleider), Danny van den Broek, Walter Nieuwkamp, Kosse Stegman en Herman Wissink
Email: redactie.sport@gelderlander.nl

Adverteren
Savas Atila, accountmanager
Telefoon: 08801-32167
Eelco Postma, accountmanager
Telefoon: 08801-32170
Email: advertenties.nijmegen@gelderlander.nl